Patiko? Pasidalinkite!

Nebegaliu ramiai žiūrėti lietuviškų kanalų, persunktų melu, purvu ir antirusiška propaganda bei prakeiktu keliaklupsčiavimu ir subinlaižiavimu Vakarams. Eilinį kartą (kad susipažinti su visomis propagandos pusėmis) pasiklausiau vieno iš parazitinių (nupirktų) kanalų (tiksliai nepamenu – „Lietuvos ryto“ ar „LNK“) spjaudo-pseudo-komentatoriaus sapalionių apie mūsų Konstituciją.

Ir taip vepezoja tie, kurie ją mindė, spjaudė ir šluostėsi kojas?! Kai buvo pasiūlyta mažinti seimo narių skaičių, „samojedai“ staiga prisiminė, jog šį „šnarpštalą“ pilnai galima panaudoti kaip gelbėjimosi ratą!

„Kliunkis“ iš TV ekrano netikėtai prisiminė, jog mūsų Konstitucija negali būti karpoma kiekvienu atveju. Turima maumeny pataisa dėl seimo narių skaičiaus sumažinimo. Mat kaip?!

Kai reikėjo suvaryti Lietuvą į Eurojungą bei NATO (kuris jau kojas krato), dėl to į jų įsivaizduojamą „tualetinį ruloną“ net dėmesio kreipti nereikėjo arba be jokių skrupulų buvo priimtos pataisos, reikalingos įstatymams buldozeriu prastumti.

Gi dabar – o, Konstitucija! – neleisk dykaduonių išvaikyti, saugok juos kaip rusai „buože, caria chrani“. Iš to nusigaravusio „žurnaliūgos“ patiko nebent pozityvi mintis, kad gal gus svarstomas seimo nereikalingumas išvis?! Pasakysiu atvirai: tokio „spermo“, koks jis yra dabar, tikrai mums nereikia. Bet visokio plauko niekšai ir toliau lieka savo kėdėse, ir dar neaišku, ką tie puspročiai dar gali mums iškrėsti?

Žmonės, įsiklausykite! Uždrauskime be visos tautos referendumo bet kokiam žiogui karpyti mūsų Konstituciją! Šalin rankas nuo įstatymleidystės!!

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!