Patiko? Pasidalinkite!

Pamenu, iki pat šio amžiaus pradžios vakariečiai man buvo tarsi kokie stabai, stipriai didžiavausi jų pasiekimais demokratija. Tačiau niekada netikėjau, kad antžmogiai tiesiog akyse taptų nuožmogiais. Jie pasiekė tokį degradacijos lygį, kurio normalus žmogus negali net įsivaizduoti ir suprasti.

Viskas prasidėjo nuo galu varomų, kuomet jie tapo vos ne žmonijos etalonu. Tiesa, mūsų kalėjimuose jie tebėra tuo, kuo buvo, o ir mūsų pačių požiūris yra itin neigiamas. Bet jau pastebėjau, kad mokiniams kalama į galvą blaiviu protu tiesiog nesuvokiama teorija, kad viskas yra gerai, mums jie netrukdo. Su tuo dar galėčiau sutikti, tik ko šie dvikojai šoksta į akis? Sėdėtų sau kaip pelės po šluota, ir tada tikrai niekam netrukdytų. O dabar? Pagal šį teiginį išeitų, jog valgykloje šalia tavęs prisėdęs ir atsinešęs lėkštę mėšlo irgi netrukdo. Juk gali baltinių spraustuku užsispausti smarvę užuodžiančią nosį ir ramiausiai „kapoti“ savo karbonadą!

Kita nesąmonė yra tai, kad amerikonai neteko nei mamos, nei tėčio. Jie tapo gimdytojais Nr. 1 ir Nr.2, Aukščiausia babilonizmo viršūnė!!! Nuo to laiko vakariečiai mano akyse tapo nuožmogiais ir debilais, leidžiantys su savimi daryti, ką tik nori. Žmonės – „bačkos“ ten tapo grožio simboliais, o įvairūs baisūs apsigimimai – sveikintinais dalykais! Labai paklausūs amerikiečių šeimose dabar yra visokie mutantai, kad ir iš Černobylio prisiimti gyvūnai su dviem galvomis. Netikite? Tada pažiūrėkite nepolitines Ren TV laidas. Tada jūs į daugelį dalykų pažiūrėsite visai kitomis akimis bei suprasite suprasite, kas tie kumpanosiai ir kokie gyvuliški jų tikslai. Įtariu, jog tai ateiviai mūsų civilizaciją sunaikinti

Priėjom kvailumo ir nužmogėjimo ribą. Jei ir toliau leisime tarsi šiukšlyną knaisioti mūsų šventus įstatymus ir tradicija visokiems pasaulio plėšikams iš „skruzdėlinės“ valstybės turtuoliams, jie greit mus sučipsuos ir padarys zombiais.

Tai kas iš jūsų nori tapti kvailiais ar idiotais? Didesnė pusė tokiais jau dabar mes esame. Nuožmogiais. O gaila, nes tą nesąmonę prisišaukėme savo avinišku tylėjimu ar bliovimu.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!