Patiko? Pasidalinkite!

15min.lt gina Klaipėdos prokurorę Editą Mikalaitienę ir bando iš jos padaryti šventą “avelę”, neva po nuotrauka pateiktas netikslus prierašas, apie Jurbarke sužalotos mergaitės sveikatos buklę ir sužalojimus.

Facebook.com/Feisbuke išplitusi nuotrauka
15min.lt: Feisbuko grupėje „This is lt“ (liet. Tai yra Lietuva) pasidalyta Klaipėdos prokurorės Editos Mikalainienės nuotrauka su netiksliu prierašu. Sudaroma įspūdis, esą po nuotrauka pateikiamas tekstas – E.Mikalainienės žodžiai.

15min.lt rašytojas Vilius Petkauskas nepastebi, kad po šiuo tekstu yra daugtaškiai. Tai parodo, kad straipsnio autorius pats klaidina skaitytojus ir skleidžia melagingą informaciją.

Nors pats autorius savo straipsnyje teigia, kad:

Tyrimą atliekančios Klaipėdos apygardos prokuratūros atstovė spaudai Ignė Rotautaitė-Pukenė 15min pirmadienį patvirtino, kad, remiantis gegužės 31 d. ekspertizės duomenimis, 17-metės sveikatos sutrikdymas klasifikuojamas kaip nesunkus. Tiesa, galutinis sprendimas priimamas tik pasibaigus gydymui, todėl, pablogėjus nukentėjusiosios sveikatos būklei, keistųsi ir sužalojimų vertinimas.

Tai ar keičiasi esmė? 17-metės sveikatos sutrikdymas klasifikuojamas kaip nesunkus!!! Kieno užsakymus vykdo 15min.lt? Ar tai galima vadinti nepriklausoma žiniasklaida?

Mergina suluošinta, jai sugriautas visas gyvenimas, dėl patirto moralinio šoko neaišku kiek reiks laiko, kad mergina galėtų pradėti normalų gyvenimą ir visa tai pamiršti. Jai smarkiai pažeista trachėja, išmušti keli dantys, sutrupintas žandikaulis, nustatyta labai stipri kaklo trauma (juk daužė kovų menų prizininkas!..) Ir tai tėra nesunkus sveikatos sutrikdymas?

Nenustebkite, kad ir vėl gali būti sukurptos dirbtinės bylos prieš “Būkime vieningi” ir per tokius “gandonešius” kaip 15min.lt, pilamos “srutos” ir kaltinimai nebūtais dalykais. O prokuratūra gal ir vėl organizuos kratas namuose (būnant mažamečiams vaikams) ir nieko neradę kurps naujas bylas, kad pateisinti savo absurdą ir melą?

Gražuolė rudaakė, prokurorė demonstruojanti savo “saulės” padegintus skruostus, tikrai nėra “šventa” avelė. Iš žinomų jos veiksmų ir sugebėjimų, ji puikiai sugeba daryti psichologinį spaudimą išsikviesdama liudytojus pas save į prokuratūrą, taip pakreipiant bylą, pagal jos užsakovų pageidavimus.

Žmonės, nebijokite, būkite budrūs ir stebėkite, kad ši byla nebūtu “numarinta”! Viešinkite visą informaciją ir stebėkite visus veiksmus, kuriuos atlieka prokuratūra, policija ir advokatai. Atminkite, kad advokatai taip pat gali būti “pakabinti” ir jais šventai pasitikėti negalima.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!