Patiko? Pasidalinkite!

Psichoterapeutas M.G.Maksimalietis visus kviečia į tradicinių šeimų eitynes:

Birželio 8 dieną Vilniuje vyks lesbiečių, gėjų, biseksualų, transseksualų ir interseksualų (LGBTI) eitynės. Jie eis ir bandys atkreipti dėmesį į save ir savo teises, bei tokiu būdu skleis jauniems žmonėms žinią, kad laisvė degraduoti yra šaunu, modernu, šiuolaikiška… 

Šiais laikais norint, kad mūsų vaikų psichikose fiksuotųsi ne tik liberastizmo aukų paradai, bet ir sveikų žmonių linksmybės. Nenorint, kad vaikams išsiugdytų jausmas, jog tik kitokių lytinių orientacijų žmonėms yra linksma šiame Pasaulyje, mūsų šeima kviečia jūsų tradicinę šeimą susitikti ir kartu bendraujant pasivaikščioti Sereikiškių parke prie fontano.

Vilniuje akcijos metu nemokamai dalinsime šeimoms knygas: “Totali Blaivybė ar Totali Kontrolė”.

Perskaičius šią knygą atsiranda suvokimas, kokiu būdu yra įmanoma vaiko psichikoje formuoti seksualinę orientaciją. Tokiu būdu galima efektyvi prevencija, kad jūsų vaikas nepasijustų kitokios lytinės orientacijos ir augtų blaiviu, sveiku bei visapusiškai sėkmingu tradicinės šeimos žmogumi.

“Tradicinių šeimų eitynės” Vilnius 06.08 – 12 val. Bernardinų sodas prie fontano, Kaunas – 06.08 – 12 val Ąžuolyno parkas prie Dariaus ir Girėno paminklo. Klaipėda – senamiestis prie Meridiano, Šiauliai – prie “Lapės” (metalinės skulptūros).

Nuorodą į renginį rasite čia.


Patiko? Pasidalinkite!