Patiko? Pasidalinkite!

Seimo narys Andrius Kubilius Kopenhagoje pristatys Lietuvos planą Ukrainai.

Seimo valdyba komandiravo Seimo narį Andrių Kubilių vasario 28 – kovo 1 dienomis dalyvauti susitikimuose su Danijos Karalystės atstovais ir pristatyti Lietuvos planą Ukrainai 2017–2020 m. Kopenhagoje (Danijos Karalystė).

Seimo narys pateiks Seimo Europos reikalų komiteto ir Užsienio reikalų komiteto priimtą sprendimą dėl Lietuvos Respublikos pozicijos dėl Ukrainos pagrindinių principų ir Lietuvos paramos Ukrainai priemonių.

Vizito metu numatomi susitikimai su Danijos parlamentinių partijų atstovais, Užsienio reikalų ministerijos bei Premjero tarnybos pareigūnais. Juose taip pat bus aptartas pasirengimas Ukrainos konferencijai, kuri vyks birželio pabaigoje Kopenhagoje. Numatomas ir susitikimas su Danijos lietuvių bendruomenės atstovais.

A. Kubilius yra Europos reikalų komiteto pirmininko pavaduotojas, Seimo delegacijos Lietuvos Respublikos Seimo, Lenkijos Respublikos Seimo bei Senato ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados narių asamblėjoje narys, Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupės narys, Laikinosios grupės „Pro-Ukraine“ narys.

 

 


Patiko? Pasidalinkite!