Patiko? Pasidalinkite!

„Wagner“ įkūrėjas Jevgenijus Prigožinas nėra Baltarusijos teritorijoje, o kovotojai lieka nuolatinėse stovyklose Rusijoje, nes jų įkurdinimo Baltarusijoje klausimas neišspręstas. Tai pareiškė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka susitikime su užsienio ir Baltarusijos žiniasklaidos atstovais.

Susitikime Baltarusijos vadovas kalbėjo ir apie situaciją Ukrainoje. Derybos dėl konflikto sprendimo gali prasidėti rudenį, nes yra daug įrodymų, kad situacija greitai keisis. Tuo pat metu Baltarusija tikisi Rusijos pergalės konflikte. Rusija, anot Lukašenkos, yra planetos ateitis.

“Svarbiausia, kad šis konfliktas baigtųsi. O tai, kad jos [derybos] vyks rugsėjį, taip pat mažai tikėtina. Tačiau daug kas sako, kad rudenį situacija turėtų pasikeisti, ir mes pereisime prie derybų. Galbūt ne rugsėjį, vėliau, bet rudenį“, – sakė jis

“Rusija yra planetos ateitis. Čia yra visi ištekliai, proveržio technologijos Rusijoje yra pajėgios: kosmosas, branduolinės technologijos, ginklai ir taip toliau”, – ketvirtadienį sakė jis susitikime su užsienio ir Baltarusijos žiniasklaidos atstovais.

Lukašenka išreiškė nuomonę, kad Rusija turi „aktyviau demonstruoti save“: pavyzdžiui, Maskva turėtų būti konsoliduojanti jėga posovietinėje erdvėje.

Belata inf.


Patiko? Pasidalinkite!