Baltarsusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka sureagavo į viešą Gitano Nausėdos paskleistą melą, neva Baltarusija meluoja ir slepia tikruosius faktus apie koronavirusą
Aleksandras Lukašenka griežtu tonu patarė “kažkokiam ten lietuviui” nesikišti ne į savo reikalus ir tvarkytis savo iškilusius klausimus su virusu.
Gitanas Nausėda šį kartą pademonstravo labai žemą politinį lygį ir apkaltino Baltarusiją be faktų. Todėl šį kartą gavo tinkamą atsaką nuo Baltarusijos prezidento Aleksandro Lukašenkos.
„Mes negalime pasitikėti ta informacija, kurią oficialiai gauname iš Baltarusijos, nes aš matau, kad Baltarusijos vadovas šiek tiek bravūriškai vertina situaciją“, – teigė Nausėda
Po šio griežto A. Lukašenkos pasisakymo, lietuviškos “nepriklausomos” žiniasklaidos priemonės gavo komandą “fas”. Propagandistai puolė rašyti straipsnius apie slepiamus koronaviruso susirgimus pasitelkdami vienu ar kitu Baltarusijos opozicionieriaus pasakojimu (fantazijomis), bet ne faktais.
BV inf.
Pats dabar kreipiasi į ES dėl pagalbos. Nepraėjo hokėjus, po to pirtis su vodke.
O kodėl nepabandžius gauti pinigų savo šaliai iš dundukų? 🙂
Gražiai tą lietuvos kliunkį nuleido.Šaunuolis Lukošenka.
A. Lukašenka paerzinti ir buvo labai taikliai A. Lukašenkos apspjaudytas. G.Nauseda ne ant to uzsirove – ne is tos Lygos
Lanzbyyrgyne dar labiau slepiama. Nesužinosi tiesos gal kaimynas serga, buvo užsienyje, su juo sveikiniesi, bendrauji, arba buvo kur nors, kosėdamas, čiaudėdamas prispjaudė. Pas mus, skirtingai nei Baltarusijoje vagys, ligos platintojai turi privilegijų.
tai eik ir pasiklausk kaimyno. Mažiau Čia lok nesamones.
Susireikšminusį landsgrybių mafijos statytinį Batka nuleido iki plintuso…
reikia turėt proto,kad galvot jog kažkas kažką
slepia pirmiausia tai koks tikslas slėpt ir nuo
ko,ir kas iš to gali būti geriau o mūs šitas nepagalvojo ir leptelėjo turbūt norėdamas įtikti konservinei aplinkai, juk iš daukanto
rūmų dar neišgaravo smarvė iš po tamsiai
mėlyno undaroko.
gerai pavare apie kazkoki ten konservu susireiksminusi statytini nuoseda 🙂
Ir ašai žvengiau
A kas tas -ašai- ???