Patiko? Pasidalinkite!

Ekspertai.eu sulaukė dar vieno laiško iš daugelį mėnesių be teismo laikomo, šiuo metu Vilniaus pataisos namų areštinėje patalpinto Algirdo Paleckio.

„Paskutinė prokurorų viltis yra slaptas mano teismas. Tik tam ir išgalvotas „šnipinėjimas“, „šnipų tinklas“, ir „ryšys“ su jau nuteistu  šnipinėjimą N. Filipčenko. Visa tai – feikai, juodas melas. Ir tik slaptame teisme prokurorai viliasi sukišti galus į vandenį. Bet jie naivūs. Tiesos nenuslėpsi. Mano „byla“ jau domisi Briuseli, Strasbūras, Berlynas, domėsis vis plačiau, tad vietinė publika apsiskaičiavo.

Laiške A. Pelckis siūlo pasidomėti kai kuriomis jo nurodytomis detalėmis, ką ekspertai.eu ir padarys.

„Kas dėl sveikatos, tai po publikacijų ekspertai.eu ir ir kitur kalėjimas sukruto, atėjo gydytojai. Tik va, sporto salės vis dar nėra (ji yra nuteistiesiems, bet ne suimtiesiems). Produktų pasirinkimas vietinėje krautuvėlėje vis dar siauras. Bibliotekininkai šaunuoliai, bet ne jų kaltė, jog delsiama parvežti knygas iš Lukiškių kalėjimo į čia“, – rašo kalinamasis.

Jis paragino jam rašyti visais klausimais kurie domina ir pažadėjo įstatymų rėmuose atsakyti.

„Nes „organai“ peržengia visas ribas ir tai jau tampa pavojinga visuomenei“, tokiais žodžiais laišką baigia A. Paleckis.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!