Patiko? Pasidalinkite!

“Mūsų” Gitanas šventesnis ir doresnis nei popiežius, nes popiežius V.Putiną pakvietė į Vatikaną

Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda pranešė, kad kalbėti su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu jis neturi moralinės teisės (tokią moralinę teisę turi praktiškai visos Vakarų ir ne tik Vakarų Europos valstybės – ekspertai.eu past.) ir šiuo metu nemato pagrindo tokiems kontaktams (pagrindą tokiems kontaktams turi visos didžiosios ir ne tik didžiosios Europos valstybės, net mažytės Estijos preizdentė buvo susitikusiekspertai.eu past.).

Ar kas nors mūsų šalies vadovui tokią moralinę teisę kada nors suteiks ir jis matys pagrindo kontaktams su didžiausia prekybos su Lietuva partnere, G. Nausėda neatskleidė.

„Apie ką būtų galima kalbėti šiuo metu su ponu Rusijos prezidentu V. Putinu? Kol turime tokią situaciją Ukrainoje, kol turime tolesnį įtampos eskalacijos procesą visame regione, kalbėti tiesiog diplomatinius, malonybinius žodelius nematau pagrindo, o svarbiausia – neturiu tam moralinės teisės“, – rugpjūčio 13 d. valstybiniam transliuotojui pasakė prezidentas.

Pasak G. Nausėdos, Lietuva neprovokuoja konfliktų ir nesvaido grėsmingų žodžių.

Kaip žinoma, nepriklausomos ir valstybinės Lietuvos žiniakslaidos kasdieniu teigimu būtent praneša, kad Rusija vis labiau agresyvėja, provokuoja konfliktus, svaidosi grėsmingais žodžiais.

Visi kalba, bet Gitanas nekalbės! O gal jam tiesiog neleidžia užjūrio “šeimininkai”, kalbėti, kurie suorganizavo “EUROmaidaną”? Ir vėl prieš akis iššoka nuotrauka, kurią Nausėda pavadino “šaunia kompanija”… Ši nuotrauka parodo moralės teisę ir dar daugiau.

BV, LRT ir ekspertai.eu inf.


Patiko? Pasidalinkite!