Patiko? Pasidalinkite!

Advokato, profesoriaus Stanislovo Tomo, Lietuvą atstovaujančių Europos Parlamento narių veiklos apžvalgos iš serijos „Beprasmiškas lietuvių EP narių gyvenimas“.

Susipažinkime su Landsbergių partijos lyderio Gabrieliaus Landsbergio pasiekimais prakaituojant dėl Lietuvos piliečių gerovės ir Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko. Šio veikėjo veiklą galima įvertinti tik vienu žodžiu – nuostabu.

Sekanti Landsbergistų atstovė Laima Andrikienė ir nuveikti jos darbai: rūpesčių žmogaus teisių padėtimi Kuboje, Vietname, Egipte ir pan.

Susipažinkime su penktus metus iš eilės dėl Ukrainos didvyrės Nadios Savčenko badaujančio liberalo Petro Auštrevičiaus nuopelnais.

Susipažinkime su socialdemokratų atstovo Zigmanto Balčyčio darbais. Jūs vis dar ir toliau stebėsitės, kodėl Lietuva yra viena labiausiai atsilikusių šalių Europos Sąjungoje ir visai negerbiama?

Socialdemokratų atstovės Vilijos Blinkevičiūtės veikla, kuri sėdi ir pluša Europos Parlamente jau 10 metų.

Liberalų atstovo Antano Guogos veikla.Be tam tikrų juokingų dalykų (kaip pvz. kovą su sovietiniais simboliais) A. Guoga vienintelis parlamentaras, kuris laisvai posėdžiuose gali kalbėti ir kalba be lapuko, bei žino ką daro, gindamas savo turtingųjų rinkėjų sluoksnį.

Susipažinkime su buvusiu prezidento Rolando Pakso bendražygiu Valentinu Mazuroniu. Neabejotinai pats ryškiausias jo darbas Lietuvai – perskaityta kalba apie Borisą Nemcovą.

Susipažinkime su buvusio Lietuvos respublikos prezidento Rolando Pakso veikla.

Susipažinkime su žaliųjų valstiečių atstovo Bronio Ropės aukštuoju pilotažu.

Susipažinkime su Landsberginių partijos atstovo Algirdo Saudargo liejamu prakaitu dėl Lietuvos.

Lietuvos lenkų rinkimų akcijos lyderio Valdemaro Tomaševskio įdirbiu Lietuvos piliečiams.

Darbo partijos atstovo Viktoro Uspaskich penkerių metų darbu Lietuvos piliečiams.


Patiko? Pasidalinkite!