Patiko? Pasidalinkite!

O gi nėra teisinga, kad kaltinimas man paremtas vienintelio liudininko kalbomis. Ir dar tokio, kuris teisiamas už pedofiliją. (Nuteistas balandžio 6 d.) Tai vilnietis Deimantas Bertauskas. Tokia praktika yra labai pavojinga. Nes šiandien prokuratūra panaudojo ją prieš mane, o rytoj jau prieš bet ką kitą.

Taip pat nėra teisinga, kad mane bandoma grąžinti į kalėjimą taip ir neturint  patvirtintų faktų. Pati prokuratūra tai pripažįsta. Kaltinamajame akte, įteiktame man 2020 m. kovą, ji rašo: “A. Paleckis gavo užduotis iš nenustatyto Rusijos žvalgybininko.” Kaip tai suprasti – iš nenustatyto?… Vėl gi, tai itin pavojinga formuluotė, nes ji gali būti panaudota prieš bet ką.

Be to, minėto liudininko parodymai keitėsi teismo eigoje ne vieną kartą. Iš pradžių jis neigė šnipinėjimą. Paskui ji paspaudė jo pedofilinėje byloje ir tada jis jau “prisipažino”. Paskui vėl neigė. Tagi, jo parodymai – nenuoseklūs.

Taip pat prokuratūra taip ir nepateikė visuomenei mano “prišnipinėtų” duomenų. Nė vieno. Kur jie? Kokie jie? Yra tik pedofilo D. Bertausko kalbos…

Tačiau yra ir gerų žinių. Toks akivaizdus neobjektyvumas tik dar labiau apnuogins padėtį landsbergių valdomoje Lietuvoje ir  sutelks teisingumo šalininkus Lietuvoje. Mes veiksime.

Teisme buvo atsisakyta naudoti mikrofonus, kad salėje skelbiamas teisėjos nuosprendis būtų geriau girdimas, todėl žiūrint vaizdo įrašą pasigarsinkite įrenginius. Arčiau teisėjos buvo prileista, tik sorošinė žiniasklaida, opozicinei žiniasklaidai buvo paskirtos vietos tesimo salės gale.
BV inf.

Patiko? Pasidalinkite!