Patiko? Pasidalinkite!

Sakoma, kad jei nežinai istorijos ir jos neperduodi savo vaikams, proanūkiams, tai tiek tu, tiek  jie, kartos tą patį. Tai panašu į lipimą ant tų pačių „grėblių“, bet nepasimokymo iš to. Net paviršutinišku žvilgsniu pažvelgus į Europos regiono istoriją, ryškiai matosi vis atsikartojantis faktas, kuris mediciniškai panašus į pūlinį. Tačiau tai ne natūralus, o dirbtinis darinys, su kiekvienu savo pasirodymu vis labiau silpninantis Europą ir mažinantis vietinių gyventojų populiaciją. Beje, visai šviežiai pasirašytas pasaulinis, globalistų parengtas migracijos paktas, kuris „perbėgėlių“ teises, materialines gyvenimo sąlygas iškelia aukščiau už vietinių gyventojų teises. Vokietijoje net septyniolika internetinių peticijų, dėl diskusijos apie migracijos paktą, buvo užblokuotos valstybiniu lygiu.

Nors istorija ir gerokai iškraipyta ir daug kas nuo mūsų nuslėpta, bet ir tuo remiantis pamatai daug Eurazijos naikinimo faktų.

Pirmas „pūlinys“ suformuotas Napoleono laikais. Europa „suvienyta“ ir visos jos suvienytos pajėgos nukreipiamos prieš Rusijos teritoriją.

Antrasis „pūlinys“ – Europą bandyta suvienyti 1914m. karo metu, stiprios Vokietijos pagrindu. Tačiau į karą, Didžiosios Britanijos bei Rusijos imperijos brolijos dėka ( paskutinis Rusijos caras Nikolajus II ir Anglijos karalius Georgas V. buvo pusbroliai), įstojo Rusija. Europos nepavyko suvienyti, bet susilpninti tiek Europą tiek Rusiją pavyko.

Trečias „pūlinys“  suformuotas dirbtinai sustiprintos Vokietijos pagrindu. Kažkaip keistai greitai ta Vokietija, iš po alinančio karo,  „atsigavo“, nors turėjo mokėti milžiniškus mokesčius laimėjusioms šalims. Kažkaip keistai ir greitai ta Europa buvo „užkariauta“ Vokietijos.

Tai labiau buvo panašu į suokalbį, kurio metu nuspręsta truputį pašaudyti dėl vaizdo. Dėl vaizdo pašaudė ir į Anglijos pusę, bet visas, suvienytos Europos pajėgas nukreipė prieš TSRS, o iš esmės – Rusiją. Karo metu, trečią kartą pralaimi kas? Europa.

Svarbu suprasti kas laimi ir kas pralaimi, tuomet aiškiau matosi kas yra tų karų organizatoriai ir kodėl. Kuo artimesnė istorija, tuo aiškiau matosi. Po antrojo pasaulinio karo laimėjo tik vienintelė valstybė – JAV, nes tik ji gavo maksimalią ekonominę naudą ir vos ne viso pasaulio auksą. Europa, jos atžvilgiu, tapo menką įtaką turintis regionas. Kas susilpnėjo JAV atžvilgiu po pirmojo pasaulinio karo? Aišku Europa ir ypač stiprus konkurentas –  Rusijos imperija. JAV jau buvo įkurta privačių pinigų „kalykla“, bet prekeivių grupuočių siekis buvo padaryti tuos pinigus pasauliniais. Kas puikiai pavyko po 1936 – 1945m., organizuoto ir finansuoto karo  Europoje. Kiek ir ką laimėjo JAV, po Napoleono karų, gal nelabai matosi iš dabartinio laikotarpio, bet, kad tie karai susilpnino Europą, tai faktas.

Paviršutinės išvados. Napoleono karai susilpnina Europą ir Rusijos imperiją, leido JAV sustiprėti.  1914-1918m. karas susilpnino Europą, sužlugdė Rusijos imperiją. JAV iš po to sustiprėjo tiek Europos, tiek pasaulio atžvilgiu. 1936-1945m. karas (1936m. Vokietija pradėjo karinius veiksmus, bet į tai buvo „užsimerkta“) susilpnino Europą tiek, kad JAV pasiskelbė pasaulio „žandaru“ ir darė įtaką veik visų pasaulio valstybių atžvilgiu. JAV piniginė korporacija, primetė pasauliui JAV piniginį vienetą, kaip pasaulinį.

Šiame fone „keistai“ atrodo Anglijos „neliečiamybė“. Anglija šalia, bet Napoleonas švaisto jėgas tai Afrikoje, tai Rusiją puola, nors Anglija čia pat. Hitlerio karo metu, Vokietija tarsi tik dėl vaizdo pabombarduoja Angliją, bet jos nepuola, nors Vokietijos tankai net po Afriką važinėja. Tačiau Vokietija milžiniškas pajėgas nukreipia prieš Rusiją. Na ir kad dabar. Anglija tarsi Europos sąjungoje, tarsi ne. Ir, „atsiradus“ pabėgėlių problemai, bei dar mums nežinomoms problemoms, siekia trauktis iš tos sąjungos.

Šiuo metu Europa vėl atrodo veik kaip 1941m. Vėl brandinamas „pūlinys“ ir tik istoriškai akli iki šiol to nemato. Europos vietinės grupuotės, korporacijos, siekia būti stiprios ir tas nepatinka JAV korporacijoms. Tuomet organizuojamas „perbėgėlių“ bumas, kad Europa taptų neįgali. Siekiama Europą atitraukti nuo naudingos prekybos su Rusija ir susaistyti dirbtinėmis sutartimis su JAV, nors tuo pat metu, JAV korporacijos sėkmingai išnaudoja Rusijos resursus, dalyvauja savo kapitalais Rusijos resursų išnaudojimui. Išoriškai atrodo, kad Rusija nepriklausoma, deja. Pakeliavus po Rusiją ir sutikus ten įvairių žmonių, iš potarybinių šalių, man susidarė vaizdas, kad tiek Rusija, tiek mes, bei kitos potarybinės šalys iki šiol esame užslėptoje okupacijoje. Vienoms, potarybinėms grupuotėms, buvo leistas didesnis savarankiškumas privatizuoti (grobti) savo šalies turtus, kitoms mažesnis – tik tiek. Rusija ne tokia, kokia buvo TSRS laikais ir svajokliams nesiūlyčiau svajoti apie  Rusijos sugrįžimą. Ten vis dar ryškios grupuočių kovos.

Ką Lietuvai žada susiformavęs ketvirtas „Europulinys“?

Nemanau, kad mus tai nepalies. Gal ne veltui paskutiniu metu taip nesiskaitoma su žmonių nuomone, taip atvirai Lietuvoje vyksta didelio mąsto plėšimas, įteisintas aukščiausiame lygyje, kad žmonės negalėtų priešintis teisiniu būdu. Tiesiog per kelis metus, Lietuvoje, mes pamatėme dygstančias svetimų šalių karines bazes, kurios pagal konstituciją neleistinos. Pamatėme dideliais mąstais naikinamus miškus ir lengvai išpjaunamus medžius miestuose.

Pamatėme, kaip teisiškai supriešinti vaikai su tėvais ir teisiškai atiminėjami iš tėvų. Vaikai tapo preke !!! Prekyba žmonėmis ir niekas teisiškai nebegali priešintis. Lietuvoje labai daug namų ir butų, kur žmonės, ypač senyvo amžiaus,  gyvena po vieną. Trečdalis lietuvių  patys paliko šalį. Ruošiama bazė „perbėgėliams“???  Įspūdis toks, kad karas jau vyksta, tik mes nesuprantame, kad tai karas. Visa tai tik paviršutiniškas žvilgsnis, o žinantys ir taip žino daugiau ir plačiau.

Būkime vieningi parama paremti gif


Patiko? Pasidalinkite!