Patiko? Pasidalinkite!

Didžiosios Britanijos pasienio tarnyba sulaikė Lietuvoje registruotą sunkvežimį su 30 kilogramų kokaino, praneša žinybos spaudos tarnyba.

Pasieniečiai teigia, kad perėmimas įvyko sekmadienį Doverio uosto rytiniuose dokuose.

Pasieniečiai apieškojo sunkvežimį ir tarp baldų paslėptoje dėžėje rado apie 25 kilogramus kokaino, o vairuotojo salone — dar penkis kilogramus.

Potenciali tokio narkotikų kiekio kaina viršija 2,7 milijono eurų.

Įtariant kokaino kontrabanda, buvo sulaikytas 27 metų Lietuvos pilietis, šio sunkvežimio vairuotojas Ernestas Urbonas. Jis neturi nuolatinės gyvenamosios vietos Britanijoje.

Lietuvis antradienį atėjo į Meidstouno magistratų teismą ir buvo suimtas iki kito pasirodymo Kenterberio karališkajame teisme lapkričio 9 d.

Imigracijos ir teismų reikalų ministras Krisas Filpas pareiškė, kad kartu su partneriais iš Nacionalinės kovos su nusikalstamumu agentūros (NCA) jie padarys viską, kas įmanoma, kad būtų suimti ir patraukti atsakomybėn asmenys, susiję su kontrabanda.

„A klasės narkotikai, tokie kaip kokainas, griauna žmonių gyvenimus, todėl labai džiaugiuosi, kad šis konfiskavimas neleido šiam mirtinam kroviniui patekti į mūsų gatves“, — pasakė jis.

Filpas taip pat padėkojo Lietuvos valdžios institucijoms už glaudų bendradarbiavimą kovoje su tokiais sunkiais nusikaltimais.

Tyrimas buvo perduotas Nacionalinei kovos su nusikalstamumu agentūrai (NCA).

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!