Važiuojant per Lietuvą galima pamatyti, kad ant vandens bokštų stūkso “miškai” antenų. Daugelis jų – mobilaus ryšio operatorių imtuvai ir siųstuvai
Vanduo yra būtinas gyvybei – jis nepamainomas mitybos komponentas, mat gyvybiniai procesai gali vykti tik tuomet, kai ląstelėse yra pakankamai vandens. Vanduo sudaro didžiausią žmogaus organizmo dalį – apie 60-70 procentų.
Niekas žmogaus organizme daugiau neatlieka tiek daug įvairiausių funkcijų kaip vanduo: jis yra būtinas fiziologiniams virškinimo ir šalinimo procesams, palaiko ląstelinių skysčių fizinį ir cheminį pastovumą, palaiko nekintančią kūno temperatūrą. Į vandens stygių labai jautriai reaguoja smegenys, kurių sudėtyje yra 85 proc. vandens. Nors smegenys sudaro tik 2 proc. žmogaus kūno masės, tačiau vandens ir deguonies sunaudoja iki 20 proc. viso organizmo poreikio.
O kokį poveikį šių antenų skleidžiama spinduliuotė daro vandeniui, kurį geria ir suaugę žmonės, ir maži vaikai?
Klaipėdos departamento saugos skyriaus vyriausiasis specialistas Rimantas Giedraitis aiškina, kad poveikio žmonėms nėra, nes bangos sklinda tik tame aukštyje, kur įrengtos antenos. Jo žodžiais, Pasaulinė sveikatos organizacija, atlikusi tyrimus dėl antenų spinduliuotės, nepatvirtino, kad antenos turi poveikį sveikatai, bet apie vandenį yra visiškai nutylima.
Kaip Jūs manote, mielieji, ar šios antenos pagerina vandens kokybę, ar pablogina? Gal turite daugiau informacijos apie šių antenų poveikį vandeniui? Pasidalinkite.
Vaidas Žemaitis Lekstutis
Tiesiog reikia prisiminti musu pasakas. Gyvas ir mires vanduo. Pasakose musu proteviu ismintis. Kam tai kelia abejoniu prasom paziureti bent si video.
i mikrobangine krosnele kokiai 20 sekundziu ir suzinosite koks poveikis zmonems per ilgesni laika ant kuriu namu stogu pristatyta tokiu antenu
ir atstumas. Mikrobangės ir ryšio antenų. Mikrobangė – 600w ir daugiau, antenos spinduliuoja iki 40w.
o kokį gydomąjį poveikį duoda Druskininkų Eglės sanatorijoje besigydantiems,kai ant gydomųjų
korpusų stogų stovi ne viena, o puokštės mobiliųjų telefonų antenų?
po internetą, greitą ir mobilų…:)))
Naikina mikrobus. O jei norima gerti švarų, tyrą, sveiką vandenį- ji reikia gerti iš iškastinių ar natūralių šaltinių o ne iš bokštų, kur ir bokštams ir vamzdžiams, kuriais atiteka vanduo iki vartotojo – po keliasdešimt metų.