Patiko? Pasidalinkite!

Šį kartą pakalbėsiu apie daugeliui žinomus asmenis ir jų skandalą, kuris jau keletą mėnesių šmėžuoja pagrindinėse Lietuvoje veikiančiose žiniasklaidos priemonėse. Taip, kaip iš pavadinimo jau supratote, rašome apie Suodaičius. Skandalo sūkuryje atsidūręs Laurynas Suodaitis jau kelintą mėnesį pasakoja tą patį per tą patį – kas nutiko tą vakarą, kuomet Viktorija Siegel į namus iškvietė policijos pareigūnus.

Galima parašyti, kad jie yra absoliučiai niekuo nereikšmingi asmenys, o jų išpūstas skandalas yra visiškas smegenų šlamštas, skirtas tuštukams (žmonėms, kurie domisi tuštybėmis). Žiniasklaida naudojasi savo tuštybių mėgėjais (skaitytojais) ir maitina juos jau tiesiog serialu paverstu eiliniu buitiniu konfliktu.

Tokių atvejų, kai moteris arba vyras buitinio konflikto metu kviečia policiją, yra šimtai, tūkstančiai, bet šioje vietoje žiniasklaida tiesiog akivaizdžiai naudojasi savo naiviais skaitytojais ir juos maitina tuštybėmis, užkimšdami jų galvas beprasmybėmis ir atitraukdami nuo realių grėsmių, tokių kaip galimas karinis konfliktas Lietuvoje. Ukrainai nesiseka kontrpuolimas, o Vakarai jau atvirai prakalbo apie Pabaltijo įtraukimą į konfliktą (kaip pagalbą Ukrainai). Ką tai reiškia? Ar tai yra svarbiau už Suodaičių šeimos barnį? Taip, bet žiniasklaida Suodaičių skandalu bando užkimšti žmonėms galvas, kad šie nepradėtų gilintis į rimtas problemas. Galima sakyti, kad Suodaičių skandalas tėra dūmų uždanga nuo realių problemų.

O dabar užsiduokite sau klausimą ir į jį sąžiningai atsakykite: kodėl užėjote ir skaitote šią publikaciją?.. 🙂

Vaidas Žemaitis Lekstutis


Patiko? Pasidalinkite!