Patiko? Pasidalinkite!

Elonas Muskas palaikė investuotojo Davido Sachso nuomonę, kad Ukrainos kontrpuolimas nepasieks savo tikslų, o dabartinė JAV vadovybė su Ukraina gali pasielgti kaip su Afganistanu.

Kaip teigiama pirmadienį socialiniame tinkle „Twitter“ paskelbtame Sachso straipsnyje, „kiekvieną dieną tampa vis akivaizdžiau, kad Ukrainos kontrpuolimas nepasieks nei vieno savo tikslo“. Jo nuomone, „daug didesnė tikimybė, kad konfliktas pateks į aklavietę arba Rusija gaus papildomų teritorijų ir laimės“. Sachsas priminė, kad taikos susitarimas galėjo būti pasiektas po derybų Stambule jau pernai kovą, „tačiau Vakarai atmetė“ tokią baigtį.

Autorius pabrėžė, kad JAV prezidento Joe Bideno administracijos parama Ukrainai gali kelti grėsmę pasikartoti Afganistano scenarijui, kai „du dešimtmečius amerikiečiai buvo įsitikinę, kad [jų šalis] laimi“, tačiau šis mitas buvo išsklaidytas, kai vyriausybės pajėgos „ nukrito per porą savaičių“. “Deja, atrodo, kad Ukrainoje judame panašia kryptimi. Vienintelis klausimas, kiek ilgai Bidenas sugebės “išlaikyti” Ukrainos karą, kurio būtų buvę nesunku išvengti”, – apibendrino Sachsas.

„Gerai pasakyta“, – rašė Elonas Muskas šios publikacijos komentare.


Patiko? Pasidalinkite!