Patiko? Pasidalinkite!

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos Vyskupų Konferencija, numatė parengti abipusiai priimtiną nevyriausybinių organizacijų statuso religinėms bendruomenėms ir bendrijoms apibrėžimą, kuris bus įteisintas keičiant Nevyriausybinių organizacijų plėtros įstatymą. Kadangi ruošiamas apibrėžimas galimai lies ir kitas religines bendruomenes, tai išsiunčiau laišką tiek ministerijai, tiek Vyskupų Konferencijai, kad leistų dalyvauti svarstant naująjį apibrėžimą.

Kam:
Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijai
A. Vivulskio g. 11, 03610 Vilnius
Lietuvos Vyskupų Konferencijai
S. Skapo g. 4, LT-01122 Vilnius
Nuo:
Kęstutis Račkaitis,
Žaliakalnio vaidila
2019-01-28
PRAŠYMAS
Iš žiniasklaidos sužinojau, kad Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, bendradarbiaudama su Lietuvos Vyskupų Konferencija, parengs abipusiai priimtiną nevyriausybinių organizacijų statuso religinėms bendruomenėms ir bendrijoms apibrėžimą, kuris bus įteisintas keičiant Nevyriausybinių organizacijų plėtros
įstatymą. Apie tai supažindinau savo ir kitas lietuvių religiją išpažįstančias bendruomenes. Atsižvelgiant į tai, kad šie pokyčiai gali liesti ir lietuvių religiją puoselėjančias religines bendruomenes Žaliakalnio romuva, Kauno Santakos romuva ir Šatrijos romuva nusprendė, jūsų nuoširdžiai paprašyti, kad į svarstymus bent jau klausytojo teisėmis būtų priimtas Žaliakalnio romuvos vaidilą Kęstutis Račkaitis.

Pagarbiai,
Kęstutis Račkaitis

kriviu-krivis.lt


Patiko? Pasidalinkite!