Patiko? Pasidalinkite!

Būsiu labai konkretus ir atviras. Išsiunčiau šį straipsnį 38-ioms žiniasklaidos priemonėms. Jeigu Jūs jį skaitote, vadinasi ši žiniasklaidos priemonė nėra pavaldi vagims ir yra laisva.

Būsiu labai konkretus ir atviras. Išsiunčiau šį straipsnį 38 žiniasklaidos priemonėms. Jums turbūt labai aktualu , kas kurį laiką vieni keičia ratu ir tai vyksta vos ne rotacijos būdu. Nukvailinta banda vis tikisi ir tiksi, renka ir renka- tuos pačius.

Kas turi nutikti, kad Lietuvoje pradėtų kilti žmonių sąmoningumas? Negi visi ant kvaili, kad renka kirkilus, landsbergius, karbauskius, butkevičius  ir kitus vagis, kurie nuo pat nepriklausomybės naikina LIETUVĄ.

Artėja rinkimai ir net neabejoju, kad vėl avinai balsuos už lansbergistus ,uzpashistus, žaliuosius miškų naikintojus, komunistus, aferistus liberalistus ir kitus jau 30 metų naikinančius LIETUVĄ. Negi neaišku, kad valstybė jau 30 metų yra naikinama, gimstamumas mažėja, jaunimas pabėgo ir mes vis paskutiniai nuo galo Europos sąjungoje.

Kur gi tas žadėtas šviesus rytojus? Rusas pažadėjo, tai bent padarė, miestus pastatė, pramonę pakėlė, gimstamumą, vagis išnaikino. Nesakau, kad reikia kažkam parsiduoti, bet faktas tas, kad reikia vyti lauk LIETUVOS naikintojus!

Pavargau laukti ir kentėti, nebijau nieko, tegul suima, tegum uždaro, bet tai kas nutiko su Lietuva per 30 metų yra genocidas.

Reikia jaunos, naujos jėgos, kuri pakeistų įstatymus ir visus šituos vagis, sukištų į kalėjimus, atimtų išvogtą turtą ir iš jo statytų naują LIETUVĄ!

Zigmas Adomavičius (76 metai)  iš Kauno. Tel. 862400789


Patiko? Pasidalinkite!