Patiko? Pasidalinkite!

Vladimiro Putino sveikas protas ir kantrybė stebina jau ne vieną politikos analitiką. Tai ką išdarinėja JAV su savo vasalėmis prieš Rusiją, rodo, kad Putinas turi “geležinius” nervus ir yra labai kantrus. Vokiečių žurnalo “Spiegel” skaitytojai apkaltino Kijevą ir Vašingtoną Rusijos karinio buvimo pasienyje su Ukraina stiprinimu.

“Jei Putinas nebūtų buvęs toks apdairus ir protingas, tai jau seniai sprogtų. Visi jau seniai suprato, kad tai yra JAV provokacijos”, — parašė vienas iš vartotojų.

Anot kito komentatoriaus, Kijevas grasina puolimu, o kai tai nutiks, “ramiai nepavyks stebėti”.

“Donaldas Trampas pradėjo konfrontaciją, Baidenas iš visų jėgų naudoja karine retoriką, Rusija ir Kinija seka jo pavyzdžiu, ir atrodo, kad niekas — net ir čia, forume — nesuvokia, kad visa tai gali baigtis didele tragedija. Tačiau nusiginklavimas — tuo tarpu ir retorikoje — atrodo, neatitinka laikmečio dvasios. Daugelis vėl nori galutinės pergalės”, — apibendrino leidinio skaitytojai.

Įtampa Ukrainos pietryčiuose pastaruoju metu išaugo. Savarankiškai nepriklausomomis paskelbtos respublikos tuo kaltina Ukrainos ginkluotąsias pajėgas, o Kijevas ir Vakarų šalys kalba apie Rusijos karių veiklą prie sienų.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas anksčiau pareiškė, kad Rusija neketina nieko pulti. Pasak jo, Rusijos grėsmė yra “pramanas tų, kas nori pasipelnyti iš savo priešakinio kovos su Rusija būrio vaidmens, kad gautų tam tikrų bonusų ir lengvatų už tai”.

Rusijos prezidento atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Rusija dislokuoja kariuomenės padalinius savo teritorijoje ir savo nuožiūra. Anot jo, tai niekam negresia ir neturėtų niekam kelti nerimo.

SN inf.


Patiko? Pasidalinkite!