Ar smurtas bažnyčioje jau skaitoma kaip norma? Šis trumpas vaizdo įrašas rodo, kad kunigo vykdomas smurtas netgi tėvų akivaizdoje. Tėvas po kurio laiko atsitokėjo ir puolė vaiką gelbėti, bet kunigas tam priešinosi.
Paskutiniu metu Vatikanas kenčia nuo pedofilijos skandalų ir dažniausiai kunigus pedofilus dangsto. Šis video ne pedofilijos atvejis, o greičiau primena atvirą smurtą- tėvų akivaizdoje.
Kaip Jūs pasielgtumėte tokioje situacijoje, gal aš klystu ir kažko nesuprantu?
Linas Naujelis
Satanistas (radikalus pritikintas tikintysis)
Ale ir durni tie zmones .Informacija internets viskas esa ir vistiek eina,kaip rupuze zalciui i zaptus,du zingsniai i prieki viens atgal.Georgij Sidarov ir ne tik jisai aiskina.Kas ikure vatikana ir kokiem tikslams?Zinau turi pazystami kompiuterius ir durni,kaip kulnas.Ziuri tokius apsurdus,kad dar durnesnis darosi.Paskun su niekuo nesusikalbu,kaip durnaropiu apsiede.Su tokiais zmogenais i niekur,uztad ir klupo tautos,per durnius ir progreso nera!