Patiko? Pasidalinkite!

Greta esantys žmonės gali mus nuvilti. Dar daugiau – jie mus būtinai ir garantuotai nuvils kai kuriais gyvenimo momentais. Jie ims daryti kažką visiškai mums nepriimtino. Tačiau išliks artimi. Jie su mumis. Ir jiems tais momentais, kai jais galbūt ne vien mes, bet ir visas pasaulis nusivilia, labai reikalingas mūsų palaikymas, o ne priekaištai ir ne pamokslai.

Ką daryti, kai greta esančiam žmogui reikalingas palaikymas, o tu negali iš savęs išspausti nieko daugiau, kaip tik kritiką ir smerkimą? Tau paprasčiausiai katastrofiškai nepatinka viskas, ką tas žmogus daro!

Kaip mylėti, kada nesimyli?

Atsakymas vienas – mylėk!

Štai žiūrite į žmogų ir siunčiate jam mintis: tu susidorosi! Tau viskas gausis! Tu esi toks, koks esi ir aš tave tokį priimu! Aš gerbiu tavo patirtį!

Ir visai nebūtina apsimesti, kad esi viskuo patenkintas. Galima mylėti ir pykti, mylėti ir atvirai išsakyti savo nuomonę.

Mylėti – tai, visų pirma, priimti.

Žmonės labai dažnai painioja meilę su būsena kai „viskas patinka“. Dėl to ir kelia begalę visokių sąlygų: mylėsiu tave, jeigu… Kitaip sakant, mylėsiu tave, jei būsi man naudingas.

Jei turi artimų santykių su žmogumi ir neduodi jam meilės, tokie santykiai tėra banalus vartojimas. Tu paprasčiausiai prekiauji savo meile, paversdamas kitus žmones sau patogiais.

Arba mylėk, arba išeik.

Kai priimi kitą tuo metu, kai jis silpnas, išsekęs, daro klaidas – tu automatiškai priimi ir save bei savo klaidas. Myli pats save. Ir tai sukuria judviejų vientisumą. Tai kelias į tikrąją meilę sau pačiam.

Bet jeigu išsirinkai šitą žmogų ir eini su juo tuo pačiu keliu, reiškia pasirinkai, nusprendei – mylėti.

Avansu dalindamas žmogui pasitikėjimą ir meilę tu padedi jam atsigauti. O jeigu imsi jį auklėti ir jam priekaištauti – paprasčiausiai jį pribaigsi.

Kai santykiai artimi, dviejų žmonių širdys plaka visiškai greta, labai arti viena nuo kitos. Ir jas taip lengva sudaužyti… Būkite atsargūs.

Ateis laikas ir žmogus būtinai atsistos ant kojų. Nusipurtys dulkes ir toliau žengs į priekį.

Ir jėgas jis atgaus būtent dėl to, kad jūs jį tada palaikėte. Ir jis būtinai suras jums laiko. Suras šiltų žodžių. Pasidalins, atsilygindamas, sava meile. Ir taps jums dar artimesnis, nei kada nors buvo iki tol…

seimairnamai.eu


Patiko? Pasidalinkite!