Patiko? Pasidalinkite!

Buvusio Seimo Energetikos komisijos pirmininko pavaduotojo Artūro Skardžiaus, Čiūtelių kaime valdo 17-kos 2,3 megavato galios jėgainių parką Šilutės rajone. 2005-aisiais „Lietuvos energijos“ konkurse laimėjusi „Naujoji energija“, kuri šiuo metu nuomojasi sklypus iš bendrovės „Renovacijos partneriai“ – žemę nuomojasi iš vietos gyventojų, įskaitant ir A. Skardžiaus šeimą – per metus už beveik 27 hektarų sklypo nuomą politikui mokami 24 tūkst. eurų.

Skardžius energetikoje gaudosi…

Artūras Skardžius

Besibaigiant kadencijai Seimą pasiekė Vyriausybės parengtas Alternatyvių degalų įstatymas. Energetikos ministerija ketina pusvelčiui išdalinti 10 tūkstančių vilkikų ir 2 tūkstančius autobusų, tačiau su sąlyga – jie turės būti varomi SGD (suskystintomis gamtinėmis dujomis). Vyriausybė skolinsis 770 mln. Eur. ir visiems norintiems kompensuos pusė transporto priemonės vertės. Jai nė motais, kad skolą reikės grąžinti. Tokį planą sugalvojo energetikos „strategai“ siekdami mus ilgam įkinkyti į „Independence“ jungą ir priklausomybę nuo jo dujų. Nesuvokiama kaip reikia būti apkvaitus nuo dujų, kad suskystintas dujas vadinti alternatyviais degalais!

Apie tai plačiau laidoje “Sąmokslo Teorija 2020.09.24” Laidoje dalyvauja: laidos vedėjas Arnas Klivečka, energetikos ekspertas Vimantas Jankauskas, politikas Artūras Skardžius. Laidos tema: kodėl visi milijardiniai energetiniai projektai su korupcijos vėliava?

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!