Patiko? Pasidalinkite!

Povilas Gylys

ANTIPOLITIKOS AISBERGAS KYLA Į PAVIRŠIŲ

Vertas dėmesio A.Sacharuko interviu, iš kurio galima spręsti apie tai, kad į šią istoriją yra įsipainioję ne tik E.Masiulio liberalai, bet ir kitos nomenklatūrinės partijos. Įdomus šiuo požiūriu yra galimas „šventųjų” konservatorių vaidmuo valstybės užvaldymo schemose…

Šis interviu taip pat patvirtina apskritai seniai žinomą faktą, kad bet kurį politiką žiniasklaidą valdantys gali padaryti jo priešingybe- gerą žmogų ji žmonių akyse gali paversti niekšu, o niekšą- geradariu. O tai reiškia, kad dažnai žiniasklaidos savininkai , bet ne niekingi, išmaldos prašantys politikai, valdo šalį.

Tai patvirtina ir mano asmeninė dalyvavimo politikoje patirtis. Joje nemažai epizodų, kai buvau arba totaliai informaciniu požiūriu blokuojamas arba apipilamas paplavomis.

Linas Naujelis

Šis interviu atskleidžia tikruosius nusikaltėlius ir gaujas, kurios jau daugelį metų valdo Lietuvą ir kvailina paprastuosius lochelius anapus žydrųjų ekranų. Locheliai prisižiūrėję apie blogus Sacharukus bėga balsuoti už „šventuosius” konservatorius ir su korupcija „kovojančius” liberastus.

Štai kas valdo Lietuvą, bet tai ne aukščiausias Lietuvos valdymo organas, tie kas pila šias paplavas taip pat turi savo šeimininkus kuriems nuosekliai tarnauja, tai eina kalba apie tikrąjį stogą (baltą namelį).

Baltas namelis stoguoja konservus ir tuos pačius Mockus už gerą lojimą ant Rusijos, todėl šioje istorijoje Masiulis bus atpirkimo ožys, o Mockus su Konservais bus nepaliesti (gal šiek tiek pakutenti), nes „VSD-ČŽV” ataskaitose greičiausiai konservai tų pačių „VSD-ČŽV” bus pridengti.

Parengta pagal „Lrytas.lt” ir „Facebook” inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!