Patiko? Pasidalinkite!

Lietuva vietoj “aklo lojimo” ant kaimynų, turėtų pasakyti didelį ačiū už mūsų regiono saugumą Baltarusijai. Lietuvos politikai galimai patys neišdrįsta to padaryti, nes trūksta politinės valios, savarankiškumo ir šeimininkų (JAV-ČŽV) leidimo.

Baltarusijos sienos apsaugos tarnybos saugo regioninį ir tarptautinį saugumą. Apie tai pranešė Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka.

“Svarbu, kad šiandien baltarusių sienos apsaugos tarnybos iš tiesų saugotų ne tik nacionalinius šalies interesus, bet ir regioninį bei tarptautinį saugumą”, – sakė Aleksandras Lukašenka.

“Mūsų kariai sugebėjo gerokai sumažinti nelegalių migrantų į ES valstybės narės sistemingai identifikuoti pasienyje asmenims, kurie tarptautiniu mastu yra paieškomi. Kartu su kitų šalių teisėsaugos institucijomis, reguliariai užkirsti kanalus prekyba narkotikais ..”, – sakė prezidentas.

Aleksandras Lukašenka pareiškė, kad šiandien pasaulyje vis dar nerimą kelia ir nenuspėjama, karinė konfrontacija kuri vyksta beveik visuose žemynuose, įskaitant tiesiogiai prie Baltarusijos sienų.

Parengta pagal belta.by inf.


Patiko? Pasidalinkite!