Patiko? Pasidalinkite!

Ukrainos vidaus saugumo tarnyba pranešė, kad sulaikytoji Ukrainos Rados deputatė Nadija Safčenko buvo patikrinta melo detektoriumi dėl jos neva planuoto teroro akto.

Areštuotos ukrainiečių deputatės Nadijos Savčenko teismo psichologų ekspertizės panaudojant melo detektorių rezultatai rodo, kad ji rengėsi įvykdyti teroro aktą parlamento pastate ir vyriausybės kvartale Kijevo centre, paskelbė Ukrainos vidaus saugumo tarnyba SBU.

„Poligrafas taip pat parodė, kad N. Savčenko rengėsi įvykdyti teroro aktą „vyriausybės kvartale“ ir Aukščiausiosios Rados pastate“, – sakoma SBU pranešime.

Kovo mėnesį N. Savčenko buvo sulaikyta, kai Ukrainos Aukščiausioji Rada panaikino jos teisinę neliečiamybę. N. Savčenkai pateikė kaltinimus pagal kelis baudžiamojo kodekso straipsnius.

Generalinės prokuratūros pranešime rašoma, kad, N. Savčenko ketino surengti valstybės perversmą ir užimti valdžią šalyje, rengė pasikėsinimą į prezidento, deputatų ir vyriausybės narių gyvybes, planavo įvykdyti teroristinį aktą Aukščiausioje Radoje.

Kažin ar turėjo Nadija Savčenko šiems galimiems veiksmas palaikymą iš savo draugų Lino Linkevičiaus ir Dalios Grybauskaitės?

Parengta pagal „unian.info“ inf.


Patiko? Pasidalinkite!