Patiko? Pasidalinkite!

Edita Žiobienė į susirūpinusios mano kaip teisininkės, kaip ilgametės pedagogės (mums net prisiliest prie vaikų nebuvo galima – ką kalbėt apie smurtą, kuris įvyko Eugenijaus Pukėno sūnaus atžvilgiu 2018 05 17 Vilniuje) laišką 2018 06 04 raštu atrašė:
„Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje 2018-05-29 gautas Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerijos persiųstas Jūsų kreipimasis dėl galimai vykldomų vaiko teisių pažeidimų.

Atkreipiame Jūsų dėmėesį, kad Jūsų rašte išdėstytos aplinkybės yra žinomos vaiko teisių apsaugos kontrolierei, situacija stebima, esant būtinybei, institucija imsis veiksmų užtikrinti nepilnamečių teises ir teisėtus interesus.

Kaip Jūs žinote, įsiteisėję teismo sprendimas, nutartis, įsakymas yra privalomi valstybės ir savivaldybių institucijoms, tarnautojams ar pareigūnams, fiziniams bei juridiniams asmenims, ir turi būti vykdomi visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje.

Teismo sprendimų vykdymo funkcija yra priskirta išimtinai antstolio kompetencijai, kurių procesinių veiksmų teisėtumą Civilinio proceso kodekso nustatyta tvarka kontroliuoja teismas. Atsižvelgiant į tai, antstolio veiksmai (neveikimas) gali būti skundžiami teisės aktų nustatyta tvarka.

Dėkojame už Jūsų išsakytą poziciją.Edita Žiobienė.

2-710-1

Komentuoja Norvegijoje gyvenanti vertėja, 4 vaikų mama Neringa Ozolina:
„Smurtas prieš vaiką – negalimas. Grąžinti vaiką į smurtinę aplinką – draudžiama. Nei I.B., nei Garliavos motina Norvegijoje vaikų NEMATYTŲ dėl prieš juos panaudoto smurto“.

Mano komentaras Editai Žiobienei būtų toks. Priminsiu jos garsųjį interviu lryto TV, 2010 05 13, 21 val. „Net baisiausia pati motina, net alkoholikė motina, yra geriau už geriausią globėją!“.

Ir priminsiu jos ašaras 2012 05 17 – kai Edita Žiobienė VERKĖ, kai Deimantė Kedytė sumušta, su paklode ant galvos ir sukryžiuotom ir užlaužtom kojom, buvo jėga ištempta iš savo namų be nei vieno daikto, ir daugiau jos niekas niekada GYVOS nematė.
Sako, Dievulis Editą Žiobienę jau nubaudė. Viešinti detalių negaliu – jos sudaro asmeninio gyvenimo paslaptį. Tuo metu, kai ji džiaugėsi smurtu prieš Deimantę, ji buvo nėščia su dvyniais, vienam iš jų ir nepasisekė, matyt, jį paveikė nenormalios motinos reakcijos.

Priminsiu, ką apie vykdymo procesą 2012 05 17 dideliam kiekiui vaikų teisių, prichologų, antstolių, policininkų ir kitokių smurtininkų pasakė tuometinė Kauno apygardos teismo teisėja Neringa Venckienė:

„Nei piršto prie vaiko! Prievarta prieš vaiką negalima, ir jūs tai žinot!“
Deja, Eugenijaus Pukėno, mylinčio tėvo, sūnų, pagal laikiną ir jau apskųstą nutartį, išnešė jėga užlaužus rankas ir kojas, vadovaujant Vilniaus antstolei Meškauskienei, vaiko motina, praeityje Olialia Pupyčių (lietuviško Playbojaus) reklaminis veidas Ingrida Bartkutė, o jai galimai smurtauti prieš vaiką padėjo jos tėvas, Kęstutis Bartkus.
Ir tai yra užfiksuota 2018 05 17 antstolio protokole.

Girdamasi savo atliktu smurto aktu prieš vaiką, Ingrida Bartkutė kreipėsi su nauju ieškiniu į teismą. Kaip įrodymą, kodėl tėvas negali auginti vaiko ir jam reikia uždrausti ne tik jį, bet ir dukrą, kurią jį tąsė už- plaukų ir apipylė smirdinčiu vandeniu, grindė savo smurtu – pridėjo antstolio 2018 05 17, kuriame aprašyta, kad ji tempia vaiką, kuris rėkia „gelbėkit“, „kvieskit policiją“.
Lietuva – kur tu eini?

Kristina Sulikienė


Patiko? Pasidalinkite!