Patiko? Pasidalinkite!

Sostinės gatvėmis nuolat zuja automobiliai. Žiūrinti iš šalies vaizdas gali pasirodyti užburiantis: vieni važiuoja tiesiai, kiti suka, treti laukia. Viskas taip sureguliuota! Ne mažiau sureguliuota ir automobilių nuoma Vilniuje. Kokia jos svarba šiame mieste ir visoje Lietuvoje?

Nuomos rinka – modernių paslaugų pavyzdys?

Kartais pasigirsta teiginių, kad į mūsų šalį tam tikros tendencijos atkeliauja vėliau nei į Vakarus. Tačiau automobilių nuoma Vilniuje sėkmingai „prigijusi“ ir džiugina visomis užsieniui būdingomis naujovėmis, nemažais pliusais. Panašu, kad nuomos rinka yra modernių paslaugų pavyzdys. Žinoma, ne viskas, kas modernu, yra gerai, bet šiuo atveju pasitvirtina būtent gerosios savybės.

Viena iš šiuolaikinių paslaugų ypatybių – informatyvumas. Jeigu prireikė automobilio, nebūtina imti lapo popieriaus, susirašyti rūpimų klausimų ir skambinti nuomotojui. Viskas kur kas paprasčiau: apsilankote vienokiu ar kitokiu internetiniu adresu, ten randate ir mašinų modelius, ir sąlygas, ir apskritai daug naudingos informacijos.

Pageidavimai – įvairūs. O ar išpildomi?

Puiku, kad nestinga atsakymų į aktualius dalykus. O kaipgi pageidavimų lygmuo? Labai logiška mintis: jei specialistai į juos nebūtų atsižvelgę, vargu bau dabar kalbėtume apie autonuomą iš teigiamos pusės. Apklauskite šimtą klientų ir paaiškės, kad paslauga teikiama nenumojant ranka į lūkesčius

Tarp lūkesčių – platus automobilių pasirinkimas. Siūloma visokių – nuo mažų iki didelių, nuo ekonomiškų iki galingų. Čia itin dera posakis, jog dėl skonio nesiginčijama. Kiekvienas klientas vadovaujasi skirtingais kriterijais. Kam rūpi talpi bagažinė, kas domisi sėdynės komfortu ar degalų sąnaudomis.

Kriterijai iš dalies atskleidžia nuomos svarbą: žmonės ieško automobilio tam, kad galėtų įgyvendinti tikslus. Galbūt teks vykti į kitą miestą, o gal prisukti nemažai kilometrų tvarkant reikalus apylinkėse. Arba bus važiuojama atostogauti… Kiekvienam atvejui – vis kitokia (optimali) transporto priemonė

Pirmoje vietoje – atsakingumas

Automobilių nuoma Vilniuje galėtų būti įvardijama kaip nepaprastai patogi paslauga, skirta atsakingiems vairuotojams. Kodėl atsakingiems? Todėl, kad šiuo principu grindžiamas vairavimas. Ar vairuojate nuosavą, ar nuomotą mašiną, tai reikia daryti atsakingai (nepriklausomai nei nuo markės, nei nuo modelio…).

autogrupe.lt


Patiko? Pasidalinkite!