Patiko? Pasidalinkite!

„Avtovaz“ pradėjo masinę naujo „Lada Niva Travel“ visureigio gamybą „Lada Zapad Toljati“ gamykloje, rašoma automobilių gamintojo pranešime.

„Daugiau nei 650 tūkstančių šių automobilių šiandien važinėja Rusijos, NVS ir kitų šalių keliais ir bekele. Grįžus legendiniam vardui” Niva ” į ” Lada „šeimą, mes atidarome naują jos istorijos puslapį. Noriu jus patikinti, kad per ateinančius metus bus daug svarbių ir įdomios naujienų “, – sakė bendrovės prezidentas Yvesas Caracatzanis.

Chevy Niva gaminama nuo 1998 metų

Tai atnaujinta visureigio „Niva“ versija, kuri nuo liepos mėnesio parduodama su prekės ženklu „Lada“. Anksčiau automobilis buvo gaminamas su „Chevrolet“ prekės ženklu bendroje „General Motors“ ir „Avtovaz“ įmonėje. 2019 m. pabaigoje „Avtovaz“ iš Amerikos koncerno išpirko 50 proc. įmonės akcijų ir tapo vienvalde šeimininke.

Atnaujinta Lada Niva Travel

„Lada Niva Travel“ gavo naują priekį su plokštesniais priekiniais žibintais, lenktu variklio dangčiu ir kitomis grotelėmis.

Visuose „Lada Niva Travel“ automobiliuose yra nuolatinė visų varančiųjų ratų sistema, pranešė bendrovė.

Didžiausia lengvųjų automobilių gamintoja Rusijoje „Avtovaz“ yra aljanso „Renault-Nissan-Mitsubishi“ narė. Bendrovės pardavimai Rusijos Federacijoje 2019 m. Padidėjo 1%, iki 362,4 tūkst. transporto priemonių.

Avtovaz inf.


Patiko? Pasidalinkite!