Patiko? Pasidalinkite!

Tai politikos mechanizmas, kuriame visi, kurie Susilaiko, turėtų būti laikomi padlaižiais ir bailiais.

Todėl, kad balsavusieji Už, negali teisti susilaikiusiojo, kadangi jis nebalsavo Prieš,

O visi, kurie balsavo Prieš, negali jo laikyti priešininku, kadangi jis užėmė neutralią poziciją.

Tai ir yra padlaižių mechanizmas, arba kitaip galime jį pavadinti bailių pozicija: kai balsuotojas bijo balsuoti ir jis bijo balsuoti Prieš .

Tarkim, bijodamas valdžios, jis nebalsuoja Prieš, ir tuo pačiu, bijodamas Tautos teismo, nebalsuoja Už.

Todėl, mielieji, supraskime, kad visas dabartinis politikos mechanizmas yra sukurtas taip, kad jame veistųsi padlaižiai, bailiai ir bestuburiai, kad šitie visuomenės išmatos politikoje jaustųsi patogiai.

Todėl noriu atkreipti visų dėmesį į šią svarbią detalę – jeigu matote, kad politikas balsavimo metu paspaudė mygtuką, kuriuo jis susilaiko, laikykite jį padlaižiu.

Todėl, kad iš principo, susilaikymui visai nereikia jokio mygtuko – galima tiesiog atsisakyti balsuoti ir nedalyvauti balsavime – ir netgi tokiu atveju reikėtų aiškaus ir detalaus paaiškinimo, kadangi atsisakymas balsuoti jau yra protestas, nukreiptas prieš siūlomą formuluotę.

Ir jeigu politikas negali apsispręsti: jis ar Prieš, tai koks jis tada politikas?

Tokiam politikui rekomenduokime psichologą, kuris padėtų jam suprasti savo vidinius prieštaravimus.

Tokiam politikui ne vieta politikoje – tegu eina žaisti šachmatais arba šaškėmis, kad išmoktų pagaliau prisiimti atsakomybę už kiekvieną savo žingsnį.

Todėl užakcentuosiu – politikas, kuris Susilaiko, nuo šiol turėtų būti laikomas bailiu, padlaižiu, išverstaskūriu, arba nestabilios psichikos individu.

Robertas


Patiko? Pasidalinkite!