Patiko? Pasidalinkite!

Kažkoks kognityvinis disonansas. Nuotraukoje yra Jurga Lago, kuri eina Vytauto Radžvilo sąraše net antru numeriu ( po pačio Radvilo). Ši nuotrauka yra iš jos dalyvavimo homoseksualių žmonių eitynėse.

Jurga Lago nuotrauka.
Jurga Lago:

Geresnių tėvų nesu mačiusi. Ir nepamatysiu, nes geresnių nebūna! Taigis. Mano du kaimynai Ispanijoje – Thomas ir Antonio, prieš berods 15 metų įsivaikinę sunkiai sergančią mergaitę ir jos jaunesnį brolį. Sutikau Antonio vakar gatvėje – jis, kaip visada, vaikštinėjo ryte ir pirko šviežias daržoves. Linksmas, kaip visada pasitempęs, tik tądien buvo kažkiek susirūpinęs, nes grįžta Eugenia – jų DUKRA. Jų užauginta, ant rankų iki pat šešiolikos metų išnešiota mergaitė šiandien grįžta iš Barselonos. Nes pirmieji jos studijų metai pralėkė, kaip viena diena! Ir, taip, liga pasitraukė į užmarštį. Eugenia vaikšto, sportuoja ir mokosi. “Bus graži, kaip angelas inžinierė”…
– Turiu suspėti paruošti pietus, nes reikia ją paimti iš oro uosto, tikra šventė, supranti, dar reikia pasiimti pyragą iš Pastelerijos!
– Kaip bėga laikas, – šypsausi.
– Si, – Antonio kaip visada nenustygsta vietoje, – o mažylis mūsų jau irgi kitąmet paliks namus…

Ir NIEKADA šitie vaikai nebuvo nelaimingi – ir niekada nebūtum išdrįsęs jų akivaizdoje pasityčioti iš juos mylinčių tėvų. Ir čia, Ispanijoje, niekas niekada to nedarė. Net mažame miestelyje! Tėvų susirinkimuose sėdėdavo jie abu, ligoninėse sėdėdavo taip pat du vyrai, miestelio kavinukėje savaitgaliais matydavome juos visus keturis, tad SILENCIO visiems, kurie išdrįstų nors akimirką suabejoti šita šeimyna. O čia aš GayPride prieš 3 metus.

Skaitykite daugiau: Jurga Lago nematė geresnių tėvų už homoseksualų porą
Savo palaikymą laukiant eitynių menininkė išreiškė „Facebook“ paskyroje aprašydama epizodą iš senų savo bičiulių Ispanijoje gyvenimo. Su jais Jurga susipažino prieš keliolika metų – moteris ten nuvyko ištekėjusi už menininko Lino Lago, o homoseksualų pora buvo ką tik įsivaikinusi mergaitę ir berniuką. „Geresnių tėvų nesu mačiusi. Ir nepamatysiu, nes geresnių nebūna!

Dabar matau visai kitokius jos pasisakymus, o ir pats sąrašas skelbiasi esantis tradicionalistinis. Tačiau kyla klaustukų ar ponia Lago taip stipriai pakeitė savo pažiūras ar čia visa esmė (turbūt) jos duodami pinigai rinkimams, nes už kokius nuopelnus duodama tokia aukšta vieta Europos parlamento rinkimuose? Nėra žymesnių ideologų ar politikų iš Lietuvos dešinės? Jeigu pakito pažiūros, kas yra normalu, tai norėtųsi pamatyti kokį aiškų tekstą, kuris atsiriboja nuo ankstesnės pozicijos kuri tikrai nėra tradicines pažiūras atspindinti.

Marius Jonaitis

 

 


Patiko? Pasidalinkite!