Patiko? Pasidalinkite!

Kad nesakytumėte, jok plauname smegenys ir męs, tiesiog Jums siūlome vieną paveikslėlį kuris atsako į labai daug klausimų. Kodėl kai kurie politikai prisibijo vyčio. Kodėl daugelis iš čia pavaizduotų tautų yra šiandien mūsų priešai. Ir atsako į pagrindinį klausimą – kas yra mūsų tikrieji broliai.

Taip pat norime visiems priminti, kad LDK pilnas pavadinimas pagal Lietuvos statutą (XVI a.) – Didžioji Lietuvos, Rusijos ir Žemaitijos kunigaikštystė (rusėn. Великое князство Литовское, Руское, Жомойтское и иных).

Taip pat norime visiems priminti, kad dabartiniai garbinami vakarai mus šimtus metų pjovė ir skerdė prisidengę kryžiuočių pavidalais.

Žemaitijos herbas.jpg

Nepasiduokite kryžiuotiškai propagandai. Jeigu istoriją matuojate nuo Stalino laikų ir jo labai nekenčiate, tai siūlome nepamiršti ir dar vieno momento, kad Josifo Stalino tikroji pavardė yra Džiugašvilis, gruz. იოსებ ჯუღაშვილი, rus. Иосиф Виссарионович Джугашвили-Сталин). Gimimo vieta Goris – miestas Gruzijos centrinėje dalyje, Šida Kartlio regione.

Neraginame pakeisti apie jį Jūsų įsitikinimų, tik primename, kad jis buvo gruzinas. Nuo jo kentėjo vis tuometinė tarybų sąjunga, tame tarpe lietuviai, rusai, latviai ir tie patys gruzinai.

Užsiduokite sau klausimą, ką mes bendro turime su vokiečiais, prancūzais ir kitais buvusiais okupantais?

Visada visą informaciją tikrinkitės patys ir netikėkite nei vienu parašytu žodžiu. Vadovaukitės žinojimu ir logika, o ne tikėjimu, nes pritikinti žmonės yra akli.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!