Patiko? Pasidalinkite!

Buvęs Valstybės saugumo komiteto (VSK, rus. KGB) papulkininkis (baigęs VSK akademiją Maskvoje), buvęs Valstybės saugumo departamento (VSD) kontržvalgybos vadovas, aktyvus Landsbergių bendruomenės atstovas Kastytis Braziulis teigia, esą „žmones pradeda erzinti karo vaizdai, kalbos apie karą“.

Apie tai buvęs pranešė visuomeniniuose tinkluose naujausioje savo įžvalgoje.

„Visi taip laukiame Ukrainos kontrpuolimo. Atrodo, kad įvyks kažkas itin svarbaus, kuris viską sustatys į vietas ir pasaulis, nebent Europinė jos dalis, toliau gyvens taikoje ir gerovėje.

Tačiau…

Ukraina negauna pakankamai ginklų. Vakarai neduoda. Vis dar galvoja o kokia gi turi būti šio karo pabaiga. Žaidžia šachmatais. Dar nesupranta, kad pagrindinis ėjimas yra Ukrainos ir tik Ukrainos.

Ukrainiečiai nėra milžinai ir nemirtingi. Ukrainiečiai kovodami su tris, keturis ar net penkis kartus stipresniu priešu praranda daug savo karių. Motyvacija taip pat nėra nemirtinga.

O tuo tarpu Europoje, pas mus, net ir pačios Ukrainos didžiuosiuose miestuose kurie yra toliau nuo fronto vyksta įprastas gyvenimas. Karas vyksta kažkur toli, toli, o čia vyksta gyvenimas. Žmonės nesidomi įvykiais fronte. Žmones pradeda erzinti karo vaizdai, kalbos apie karą. Žmonės nori ramybės.

Kieno sąskaita. Tikrai žinau, jaučiu vidumi, kad jei Ukraina kris ir sutiks grobuoniui atiduoti savo žemes, tai nebus karo pabaiga ir linksmo bei gero gyvenimo pradžia, tai bus naujo, didelio karo pradžia.

Laikas suprasti šią paprastą taisyklę – grobuonis nepasotinamas – ir padėti Ukrainai laimėti šį karą be jokių ten… dar ne laikas, lėktuvai nepagelbės, reikia derėtis“, – perspėjo buvęs.

ekspertai.eu


Patiko? Pasidalinkite!