Patiko? Pasidalinkite!

Buvęs Baltųjų rūmų vadovas taip pat sakė, kad labai norėtų atšaukti Rusijos Federacijai taikomas sankcijas, nes Rusijos ir Amerikos bendradarbiavimas gali būti abipusiai naudingas.

Buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas mano, kad Rusijos ir Amerikos aukščiausiojo lygio susitikimas Ženevoje buvo sėkmingas Maskvai, bet ne Vašingtonui, pranešė „ Fox News “ .

“Manau, kad apskritai nieko negavome. Aukštą tribūną atidavėme Rusijai. Ir nieko negavome. ” “Manau, kad tai buvo gera diena Rusijai, nesuprantu, ką gavome dėl to”, – sakė D. Trampas. .

Respublikonas taip pat skundėsi, kad dabartinė JAV administracija, vadovaujama prezidento Džo Baideno, netrukdė Rusijai tiesti „Nord Stream 2“ dujotiekio.

Sankcijos Rusijai

D. Trampas sakė, kad jis labai norėtų atšaukti Rusijos Federacijai taikomas sankcijas, nes Rusijos ir Amerikos bendradarbiavimas gali būti abipusiai naudingas.

Kalbėdamas apie Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną, respublikonas pažymėjo, kad „su juo tikrai gerai sutarė“. Tuo pačiu D. Trampas pridūrė, kad „niekas neparodė daugiau griežtumo Rusijai“ nei jis.

Kalbėdamas apie JAV ir Rusijos Federacijos santykius, D. Trampas pažymėjo, kad „jie gali būti nuostabūs“. „Jie gali būti abipusiai naudingi abiem šalims“.

D. Trampas pareiškė įsitikinęs, kad Rusija yra suinteresuota ekonomine sąveika su JAV. “Mums reikia to, ką jie turi. Labai vertingos teritorijos išteklių gavybos požiūriu ir daug daugiau”. 

TASS inf.


Patiko? Pasidalinkite!