Patiko? Pasidalinkite!

Po to kai Rusija 2016 metais pasak žiniasklaidos kišosi į JAV prezidento rinkimus, juose laimėjo Donaldas Trampas. “Delfiai”, “15min.lt” ir kiti vakarietiški propagandistai trimitavo, kad Rusija kišosi į JAV prezidento rinkimus.

Vyko tyrimas

JAV specialusis prokuroras Robertas Muelleris, tiriantis Maskvos kišimąsi į 2016 metų Amerikos prezidento rinkimus, apkaltino 13 Rusijos piliečių vadovavus slaptai kampanijai, turėjusiai pakreipti balsavimo rezultatus Kremliui palankia linkme.

Laimėjo Donaldas Trampas

Rusijai pavyko, laimėjo Donaldas Trampas. Nelogiška būtų manyti, kad Rusija būtų rėmusi isterikuojančią rusofobę Hilari Klinton.

2019.06.28 D. Trampas susitiko su V. Putinu 

Japonijoje vykstančio Didžiojo dvidešimtuko (G-20) lyderių forume su Rusijos prezidentu susitikęs Donaldas Trumpas pasidžiaugė labai gerais tarpusavio santykiais su Vladimiru Putinu ir pirštu pabarė, šį, kad nesikištų į artėjančius 2020 metų JAV prezidento rinkimus.

Pagal propagandistų logiką gautųsi taip, jeigu Rusija nesikiša į ateinančius JAV rinkimus, tada Trampui nėra šansų laimėti. Svarbiausia, kad šis paburnojimas pirštu, buvo padarytas su šypsena veide, o į šį paburnojimą Putinas taip pat atsakė savo šypsena.

BV inf.

 


Patiko? Pasidalinkite!