Patiko? Pasidalinkite!

Šiuolaikinės problemos daugeliui asocijuojasi su seksualinėmis problemomis. Pvz. LGBT teisės, tradicinės šeimos teisės, tam tikros moterų problemos… Aš niekada nesmerkiau nei vieno žmogaus, nesvarbu, kokia jo orientacija, rasė, religija, politinės pažiūros… O jei ką ir darau, tai tik per dantį patraukiu kvailelius, kurie tiki, kad politikams rūpi jų gerovė ir laisvė.

Šio straipsnio esmė yra tame, kad mes, nesvarbu, kokiai grupei save priskiriame, atsikratytumėm monetarinės sistemos ir visų blogų emocijų, viso to konkuravimo, kas daugiau teisių išpeš. O skaudžiausia man yra tai, kad neapykantos sulauki iš tų, kurie garsiausiai verkia dėl savo teisių. Ir tada pagalvoju: O tai kur dėtis man pačiai, kuri yra visiškai neutrali šitam chaosui tarp žmonių? Na aš esu tradicinės orientacijos, noriu susirasti antrąją pusę, susilaukti vaikų… Noriu atrasti savo laimę ir vietą po šia saule. O svarbiausia – jos užteks visiems.

Bet neišsitenkame. O kodėl? Nes šį pasaulį užvaldęs šėtonas. Jo tarnai – galingiausi ir pinigais aplipę psichopatiški padarai, kurie kiršina mus su visais skirtumais ir kiekvieną mūsų maišo su purvais. Pasirašiau tas peticijas, nes mano manymu tie, kurie skleidžia neapykantą, neturi turėt vietos nei viename Žemės lopinėlyje. Ir tos tarptautinės sutartys nepadės niekam, išskyrus tuos, kurie lobsta iš žmonių skausmo ir kančių. Politikai yra tik tų padugnių virvelės.

Iš dalies, Lietuva bunda, tačiau ji tebėra išdraskyta, sužlugdyta, praskolinta ir praradusi savo savarankiškumą. Ir visai ne dėl skirtingų požiūrių. Dėl kvailumo ji visa tai prarado. Dėl apgailėtino bukumo ir silpnaprotystės. Sakot, visus kitokius, nei tradicinė šeima reikia grūsti į kalėjimus ir priverstinai gydyti? Ne! Jeigu ir toliau taip, tai prieisime iki kruvino karo. O pasaulio galingiausieji krausis kruvinus turtus ir plos rankomis, kaip idiotai žudo vienas kitą.

O kuo gali pasigirti šiuolaikinė tradicinė šeima? Smurtavimu? Kas antromis skyrybomis? Krūvomis meilužių ir tūkstančiais vienišų mamų? Nėščios paauglės? Jūs rimtai? Apie kokią moralę kalbat? Apie aprašytą Biblijoje? Biblija persunkta neapykanta. Man ši knyga labai panaši į “Mein Kampf”. Ją parašė tie parazitai piramidės viršuje. Kaip ir visus kitus siaubingus kūrinius ir istorijas. Tam, kad kiršintų žmones ir iš jų lobtų. Jie pasinaudos jūsų teisėmis, kad nuskriaustų vaikus ir galiausiai pavergtų mus visus. Ir už tai būtų nebaudžiami.

Dovilė S.


Patiko? Pasidalinkite!