Patiko? Pasidalinkite!

2021 03 02 d. Seime surengtoje Lietuvos Nepriklausomybės akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencijoje Petras Gražulis atsakė į Zigmo priekaištus, kodėl remia 300 tūkst. asmenų, pasirašiusių peticiją dėl Tomo Vytauto Raskevičiaus pakeitimo Seimo Žmogaus teisių komiteto vadovo pareigose.

Petras Gražulis LABAI AIŠKIAI IŠREIŠKĖ ŠIOS INICIATYVOS AUTORIAMS IR VISIEMS PASIRAŠIUSIEMS padėką už kovą į teisę turėti kitokią, nei dabartinė valdžia, nuomonę.

Dabar Petras ragina nepasiduoti provokacijoms ir visus tęsti šią kovą antrame etape – pasirašyti Nacionalinės šeimų ir tėvų asociacijos peticiją prieš Stambulo konvencijos ratifikavimą Seime: https://www.nsta.lt/

P.S. keli maži pastebėjimai: kažkodėl ten, kur atsiranda Zigmas Vaišvila, reikalas visada “nueina velniop”. Įdomu, kodėl?.. Galbūt Zigmui Vaišvilai nusibodo teisminiai procesai ir mainais už bylų nutraukimą, jam tereikia sutrukdyti šiai visuomenininkų iniciatyvai, kuri tampa didžiule grėsme šutvei, užgrobusiai Lietuvą?.. Vertėtų nepamiršti ir to, kad Zigmas yra “buvęs” VSD vadovas.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!