Patiko? Pasidalinkite!

Artūras Orlauskas mums padėjo atskleisti didelę paslaptį, kaip galima nusipirkti daug parašų. Na, tiksliau, tai atskleidė pats konservatorius Andrius Kubilius, besikalbėdamas su Rasa Juknevičiene – pokalbio metu Kubilius netyčia prasitarė, kad žino, jog parašus galima nusipirkti – 300 000 parašų kainuoja lygiai 1000 JAV dolerių. Na, jei žmogus jau iš patirties taip kalba, tai tikrai žino, ką sako.

Ši informacija taip pat pravers ir Tapinui, dabar bandančiam surinkti (nusipirkti?) 1 000 000 parašų. Paskaičiavome, kad už 1 000 000 parašų jis sumokės apie 3333 JAV dolerius, na, nebent už didesnį kiekį parašų jam pritaikys nuolaidą.

“Būkime vieningi” komandai iškilo vienas klausimas: kodėl Kubilius paminėjo JAV dolerius, o ne “mūsų” valiutą – eurus? Na, greičiausiai, tokias paslaugas Kubiliui anksčiau teikė Amerika. Gerai pagalvojus, nieko čia keisto – juk visi žinome, kokia valstybė yra mūsų šeimininkė, o mes esam jos kolonija.

Tarptautinių humoro festivalių laureatas, aktorius, komikas, režisierius, renginių vedėjas Artūras Orlauskas. Dėl vestuvių, jubiliejų ir renginių vedimo teirautis iš anksto el.paštu: arturas.orlauskas@gmail.com arba tel. nr. +370 699 65737

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!