Patiko? Pasidalinkite!

Šiuolaikiniame pasaulyje jau beveik visi žmonės kreipia dėmesį į savo išvaizdą. Ir tai tikrai galioja ne tik moterims, bet ir vyrams.

Kai kurie sako, kad vyrai jau pradeda praleisti daugiau laiko prie veidrodžio nei moterys.

Vaikinai labai rūpinasi savo šukuosena, tačiau ne visada nutuokia, kokia istorija slypi už jos. Svarbiausia pasirinkti tinkamą kirpėją, kuris mums parinks tinkamą įvaizdį.

Daug dėmesio savo išvaizdai skiria vyrai, kurie visada privalo atrodyti puikiai, nes yra žinomi pasaulyje. Šiandien norime pašnekėti apie šukuoseną, kurią vienu metu nešiojo futbolo super žvaigždė Cristiano Ronaldo.

Jis yra ne tik vienas geriausių pasaulio futbolininkų, bet ir tikra stiliaus ikona. Jo gyvenimą seką milijonai,  o tarp jų ne tik futbolo gerbėjai.

Daugelis renkasi šukuoseną tokią pat kaip Cristiano. Su išskutimu šone.

Šiuo metu ši šukuosena yra labai populiari tarp visų vyrų. Daugelis prašo tokios šukuosenos, nenutuokdami kokia istorija slypi už jos.

Nenuginčijamas faktas yra tai, kad ši šukuosena taip pat buvo populiari per antrąjį pasaulinį karą ir yra susijusi su Hitleriu. Diktatorius ir buvo tas, kuris diktavo šukuosenų madas. Tokia šukuosena buvo laikoma kaip lojalumo fiureriui ženklu.

Tas išskutimas šone reiškė, kad sutinki su visa Hitlerio valdymo politika.

Tokia pat šukuosena buvo kerpami ir armijos naujokai. Kai kuriems ant galvos net buvo padaromas randas, kad išskutimas būtų visą laiką.

Kurį sutikdavo darytis randą, buvo vertinami labai teigiamai.

Šią šukuoseną nešioja milijonai vyrų ir dabar ta istorija kaip ir nieko nereiškia, tačiau visada įdomu žinoti.

refa.lt


Patiko? Pasidalinkite!