Patiko? Pasidalinkite!

Už tai, kad laidoje „Kitokie pasikalbėjimai“ pasirodytų Cinišku chirurgu prisistatantis sveikatos apsaugos ministro visuomeninis konsultantas Edgaras Kulikauskas, Sveikatos apsaugos ministerija laidos kūrėjams sumokėjo 12 tūkst. eurų.

Sutartyje matyti, kad šį pokalbį pagal sutartį turėjo vesti Rytis Zemkauskas, jos trukmė – 2 valandos. O nufilmuota laida turi būti viešinami socialinio tinklo „Youtube“ laidos paskyroje, Delfi kanale, Delfi portale, Delfi TV portale.

Apie tai pranešė Aurelijus Veryga

Rado kaltininkę

Iš einamų pareigų pasitraukia ministro Arūno Dulkio patarėja Aistė Šuksta.

„Šiandien atsistatydinu iš ministro Arūno Dulkio patarėjos pareigų. Prisiimu atsakomybę už esamas ir galimas pasekmes, kurias sukėlė mano priimti sprendimai dėl SAM komunikacijos.

Laida „Kitokie pasikalbėjimai“ pasiekė žmones, kurių įprastais žiniasklaidos kanalais būtume nepasiekę. Mano pareiga buvo organizuoti ir koordinuoti visą komunikacijos procesą, todėl prisiimu atsakomybę už visas sudedamąsias jo dalis. Apgailestauju, kad mano sprendimai sukėlė neigiamas reakcijas visuomenėje. Neturėjau jokių ketinimų pasielgti netinkamai nė vienos iš dalyvaujančių pusių atžvilgiu.

Tikiu tuo, ką daro ministras. O mano tolimesnis buvimas komandoje pradėtų kenkti numatytiems darbams.

Dėkoju visai SAM komandai už sunkų darbą ir neblėstančią viltį, kad mums visiems pavyks išsaugoti kuo daugiau sveikų žmonių. Linkiu sėkmės“, – teigė A. Šuksta.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!