Patiko? Pasidalinkite!

Po „Būkime vieningi“ paskelbto straipsnio „Ilgus metus Rietavą kamuojanti smarvė pasiekė ir Tverus“ sureagavo Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos Telšių departamentas.

Gautame rašte nurodoma, kad:

Kvapų kontrolė atliekama gavus asmens skundą/pranešimą, kuriame pareiškėjas turi nurodyti šiuos duomenis: vardą, pavardę, gyvenamosios vietos adresą ir kontaktinius duomenis, ūkinės komercinės veiklos, kurioje naudojami stacionarūs taršos šaltiniai skleidžia kvapą gyvenamosios aplinkos ore, vykdytojo pavadinimą, veiklos vykdymo adresą, kvapo pobūdį bei laiką, kada jaučiamas kvapas, kada jis intensyviausias ir laiką, kada siūloma atlikti kvapo kontrolę.

Gyventojai dabar turi pademonstruoti pilietiškumą, nes Rietavo merui matomai nesmirda ir jis už gyventojus negali kreiptis. Kreiptis siūloma, rašte nurodytais kontaktais.

Įvertinę Jūsų pateiktą informaciją ir vadovaudamiesi Taisyklių 7 punktu, prašome iki 2018 m. rugpjūčio 10 d. raštu ar elektroninio pašto adresu telsiai@nvsc.lt patikslinti (papildyti) informaciją apie konkrečią vietą (gyvenamųjų ar visuomeninių pastatų aplinkoje), nurodant adresą bei asmenis, jų kontaktinius duomenis ir tikslų laiką, kada siūloma atlikti kvapo kontrolę. Pažymime, kad prašymas bus nagrinėjamas tik gavus trūkstamą informaciją.

Taip pat gyventojų prašome kopijas atsiųsti ir į elektroninį paštą: bukimevieningi.lt@gmail.com, mes pasiruošę pagelbėti gyventojams, viešinant šią informaciją, apie daugelį metų kamuojančią Rietavo ir aplinkinių kaimų gyventojus kamuojančią problemą.

Elektroninio dokumento nuorašas-1

bukimevieningi.lt inf.


Patiko? Pasidalinkite!