Patiko? Pasidalinkite!

Vladimiras Volfovičius Žirinovskis (tautybė žydas)– Rusijos nacionalistas, populistas ir liberaldemokratų partijos įkūrėjas, lyderis bei Dūmos vicepirmininkas. Šis liberalizmo nešėjas yra sąmoningas trolis, kuris skleidžia iškrypėlišką liberalizmą Rusijoje ir kiršina visuomenę. Televizijos laidose jis sąmoningai grasina kitoms šalims ir žino, kad už jo pasisakymus tos šalys televizijoms įves retransliacijos apribojimus.

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRKT) pranešė, kad pradėjo procedūrą dėl Lietuvoje retransliuojamos televizijos programos rusų kalba „RTR Planeta“ sustabdymo.

LRKT skelbia tokį sprendimą priėmusi dėl programos laidose kurstomo karo, nesantaikos ir tautinės neapykantos. Pasak komisijos pirmininko Manto Martišiaus, šių metų rugsėjo 17 dieną „RTR Planeta“ laidoje „60 minučių“ dalyvavusio Vladimiro Žirinovskio pozicija Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos ir Lenkijos valstybių atžvilgiu yra agresyvi ir skatinanti „pasikrauti ginklus, atidengti raketas, užčiaupti, pulti“.

Anot LRKT, tai gali būti vertinama kaip karo ir neapykantos kurstymas. Šiemet, pasak komisijos, neleistina informacija „RTR Planeta“ nustatyta jau antrą kartą. „Jei per metus yra nustatomi trys tokio pobūdžio pažeidimai, atlikusi visas nustatytas procedūras, LRTK gali laikinai sustabdyti šios televizijos programos laisvą priėmimą Lietuvoje“, – rašoma pranešime.

Liberalizmas – pati baisiausia politinė ideologija, kuri galėjo atsirasti mūsų planetoje, nes būtent šios “dėka” yra naikinami papročiai, tradicijos, kultūra ir vietoj jų brukamos tuštybės. Ši ideologija labai populiari tarp labai žemo intelektinio lygio žmonių, kurie nesuvokia, kad būtent šios ideologijos finišas yra kanibalizmas.

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!