Patiko? Pasidalinkite!

Valstybinis transliuotojas „LRT” lapkričio 6 d. svarbiausioje šalies žinių laidoje „Panorama“ pranešė, kad prokurorai N. Venckienei nori pateikti kaltinimus dėl mažametės tvirkinimo 

Valstybinis transliuotojas apgavo savo žiūrovą ir pateikė melagingą medžiagą.

„LRT” teigia, kad nori, o prokurorai nenori

Generalinės prokuratūros Baudžiamojo persekiojimo departamento vyriausiasis prokuroras Tomas Krušna trečiadienio vakarą patvirtino, kad Neringa Venckienė kaltinama, dėl  keturių galimai padarytų nusikalstamų veikų, tarp kurių – kaltinimų mažametės tvirkinimu nėra!

Venckienė kaltinama dėl trukdymo teisėjo, prokuroro, ikiteisminio tyrimo pareigūno, advokato ar antstolio veiklai, dėl teismo sprendimo, nesusijusio su bausme, nevykdymo dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymus sveikatos sutrikdymo ir dėl pasipriešinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.

Tai ne pirmas kartas, kai žiniasklaidos pagalba nekaltas žmogus, visų žmonių akivaizdoje yra padaromas kaltu ir apie jį paskleidžiama tikrovės neatitinkanti informacija.

Pamenate, kai prokuratūra bandė „pagaminti” Rusijos agentus? Darė pas žmones kratas namuose, o su Rusija pasirodo jie neturi nieko bendro. Šitų asmenų niekas neatsiprašė, bet per žiniasklaidą buvo parodyti, kaip galimi Rusijos šnipai.

Linas Naujelis

 


Patiko? Pasidalinkite!