Patiko? Pasidalinkite!

EGREGORAI – KAS TAI?

Gyvi žmonės spinduliuoja savo talpinimo (lygio) energiją ir informaciją. Jeigu kažkoks tai žmonių kiekis turi energetikos panašumų parametrus, ir buriasi kartu, tai jie gimdo energetinę informacinę sistemą, tampa jos baterijomis, ji vadinama egregoru. Egregoras yra materialus.

„Egregoras” (nuo pranc. agregat) nuo „agregatas”  – kelių mašinų (mechanizmų)sujungimas kompleksiniam darbui. Savo ruožtu pranc. “agregat” kyla nuo pranc. „agreger” – „apjungimas” (vienybė).

Egregorai skiriasi informacijos, jėgos, laiko parametrais, kuriuos jiems suteikia žmonės. Egregorai būna įvairių formų, tankumo ir skaidrumo. Valdomi egregorai gali būti vieno žmogaus, grupės arba per kitą, svetimą žmogų arba per kitą, stipresnį egregorą.

Viskas pasaulyje turi trejybę: materiją, informaciją ir talpos matą (išsivystymo lygį), pažvelkime per tai ir į egregorus. Energija yra materijos pereinama forma. Deganti malka išskiria šilumą ir virsta pelenais, o jie geriasi į žemę.
Žmonės kuria egregorus kaip ir elektros stotis gamina elektrą, ir jie kaip vartotojai yra įjungti į tinklą. Na pvz.: jūs gaunate elektrą iš elektrinės stoties ir esate vartotojas, mokate už ją pinigus ir tuo būdu išlaikote ir auginate elektros stotį. Viename egregore yra žmonės duodantys ir žmonės imantys energiją. Yra sakoma, va nuo to žmogaus energija tiesiog spindi. O yra žmonės, kurie negali egzistuoti be stiprių žmonių šalia, kaip ir elektriniai buitiniai prietaisai, pvz. lygintuvas be energijos neveikia.

Išvada: tai nėra blogai ar gerai; taip tiesiog yra.
Vieni žmonės duoda, o kiti ima iš egregorų energiją. Žmonės kuria egregorus kaip ir sujungtų kompiuterių tinklas, internetas.
Žmogaus smegenys, lyg kompiuteris, kuris spinduliuoja ir priima informaciją.

Kiekvienas elementas turi atmintį, kurios pagalba gali pats save valdyti: gali perduoti informaciją kitiems ir juos valdyti, o gali priimti informaciją iš kitų, tuo būdu leisti save valdyti. Taip dirba egregoras.

Nepripažįstantys informacijos egzistavimo – egregoro, tampa valdoma mase, nes neturi galimybių ir noro priešintis. Egregoras užvaldo jų psichiką ir maitinasi jų energija.

Informacija egzistuoja ir ji yra talpoje, tai reiškia, kad ji turi savo matavimus. PVZ aš sakau „žodis” jūs girdite ir žinote prasmę, tačiau tai susideda iš raidžių simbolių: ž, o, d, i, s. Ir kiekviena raidė neša savo informaciją. Tai yra šio žodžio matas: Ž – vienas matmuo, O – kitas, ir materialus nešiotojas šitos informacijos yra žmogus, oras, kuriame skamba šios raidės; o kur ši informacija yra persodinama? Į tuos žmones, kurie ją klauso, į video, audio juostą. Bet kokia informacija turi materialų šaltinį ir nešiotoją.

Taip yra su viskuo, kas tik egzistuoja.

Kokie yra egregoro matmenys – išsivystymo lygis? Kaip tai parodyti?

Tai parodyti galima taip: masinės informacijos priemonės (žiniasklaida, TV) pajungia žmones prie reikiamo egregoro; vedama elgesio statistika rodo egregoro išsivystymo lygį. Pvz. kokio nors šampūno reklama yra pajungimas, o pardavimo kiekis yra lygis, matmuo; sukilimo žmonių skaičius, vaistų reklama ir … ligų padaugėjimą, alkoholio pardavimas rodo valdomos masės didėjimą. Pvz. religinis egregoras teigia: “jeigu tau kas suduoda į kairį skruostą, atsuk dešinį” ir taip gimdo žmonių paklusnumą. Žmogus gauna šią informaciją, mąsto, o jam dar ir aiškina, kad čia kažkas nežemiško, ir, neturėdamas jokių žinių apie savo smegenų veiklą, žmogus išsiugdo nuolankumo prieš išnaudojimą savybes ir jas ugdo savo vaikuose, štai ir turime egregoro išsivystymo matą – kokią tai bendruomenę, su elgesio normomis ir su 100% pajungimo prie egregoro. Jie mąsto, aha, viskas nuo Dievo, nieko nepakeisim, mes skruzdėlės, čia niekas mums nepriklauso, visi turtai danguje. Produktai brangsta, krizė nuo dievo.

Dvi taisyklės, pagal kurias gyvena žmonės: vieni gyvena pagal Dievo valdžią, kuri einantį į juos iš jų vidaus, ir tai yra doras, laisvos valios kelias, kiti gyvena, pagal antidorovę, kurią sukuria kiti žmonės struktūroje skaldyk ir valdyk. Tai religijos, ideologijos, istoriniai mitai, formuojantys žmonėse kaleidoskopinį mąstymą.

Pažiūrėk kaip gyveni tu? Kieno prognozėmis esi valdomas? Kokį gyvenimą gyveni – tokios ir tavo žinios. Egregoras tai kevalas, kuriame vyksta energetinis žmonių valdymas. Pakliuvęs į šį kevalą, patenka lyg į kiaušinio ertmę – kuo arčiau trynio, tuo mažiau šansų gyventi savo, laisvą gyvenimą.

Įkyrios mintys dažniausiai yra egregoro įtaka. Jus kažkas atakuoja. Dažniausiai tai galima stebėti marketinguose. Einate pirkti vieną daiktą, o nuperkate daug. Žmonės nemoka kontroliuoti savęs ir net nejaučia, kaip jie vaikšto, kalba, elgiasi pagal kitų žmonių sukurtą scenarijų. Bendruomenių egregoras dažniausiai atakuoja sapnuose, atsitiktinumo įvykiuose, pranašystėse, horoskopuose.

Na jums tiesiog ima ir ateina kažkokios mintys, dažniausiai negatyvios, na tada, jūs eisite sužinoti, kaip išvengti kažko tai, arba eisite sužinoti … kodėl tokios mintys jus kamuoja… ir eisite pas tuos, kurie tas mintis ir gamina, ir platina, vėl pas tuos, kurie jus privedė prie tokių minčių. Tarkim išsimesti kortas, arba pas kokią “prestižinę” astrologę. Taip veikia jų egregoras. Ir visiškai nebūtinai manyti, kad jie žino, jog jų veikla veikia tokiu būdu. Tačiau didelės korporacijos ar tai dvasinių mokslų, ar tai mistinių dievų – politikų, puikiai žino, ką daro ir kaip tai veikia. Jūs esate jų vergai, jūs gyvenate pagal jų scenarijų, tikrai ne savo gyvenimą. Ir kuo daugiau narių turi tokie klubai, mokyklos, tuo galingesnis jų egregoras. Ir kuo jie stipresni, tuo mažiau turite šansų jūs iš ten išeiti. Jie jus traukia, logiškai dėstomais įvykiais… ir jūs paklūstate.

Kitas atvejis, kai jūs neturite tikslo, prasmės, blaškotės gyvenime, ir atsitiktiniai chaosiniai jūsų minčių padariniai pakliūna į panašių tikslų egregorą, iš ten staiga pasipila srautas info ir jūs sakote: „supratau, man reikia šito”. Jūs galite praleisti bendruomenėje metus ar daugiau, kad suprasti, kodėl čia esate, o galite ir likti ten visą gyvenimą, ir net po mirties klaidžioti ergegoro sukurtame pomirtiniame gyvenime. Štai kodėl klinikinių mirčių ragavę žmonės mato, kad pas juos ateina jų išpažįstami dievai, ir t.t. štai kodėl sakoma, kaip gyvenai, ten ir eini.

Jeigu jūsų žinios, kurias gaunate, duoda jums pilnavertį, normalų gyvenimą, reiškia žinias gaunate teisingas.

Jeigu tai, ką sako jums „dievas”, horoskopas, “mokytojai” nuveda į krizę, bankrotą, ligas, nelaimes, tada jums tiesiog melavo. Tas pats liečia ir sapnus. Pažiūrėkite į savo gyvenimą šiandien. Tai, kaip gyvenate, jaučiatės yra rezultatas to, kieno klausėtės.

Turite stogą virš galvos? mašiną? puikų sutuoktinį ar ištikimą draugą? puikų mėgstamą darbą? esate puikios sveikatos? jeigu taip, tada viskas gerai, jeigu ne, tada esate kokioje tai priklausomybėje ir jūsų siela negali prasiveržti laisvėn, ir jūs neturite galimybių pamatyti savo sugebėjimus ar talentus.

Jeigu jūs tai suvokiate, tuoj pat imsitės priemonių: nutrauksite ryšius su metais jus programuojančiais egregorais ir pradėsite apsivalymo procesus; nutrauksite ryšius su praeities klaidom ir imsitės kurti kasdienybės prasmę, tikslą ir ateities tikslus. Atsigręšite į savo asmenybės vystymą pagal savo asmeninius pasirinkimus, o ne pagal horo – astro, dogmatines, sektantiškas ar kt. prognozes.

Tolesnis egregoro studijavimas jums leis pažinti gilesnius savo ir visuomenės gyvenimo valdymo sluoksnius. Tačiau tik po to, kai jūs apsispręsite patys vadovauti savo gyvenimui.

Žmogus, nustatęs save neaiškioms filosofinėms bangoms, dažniausiai pakliūna į egregorų tinklą, iš kurio gali išgirsti balsą, tiek vidinį, tiek “tikrą”.
Žmonės teigiantys girdintys “balsą” girdi egregoro informaciją ir tampa šios struktūros tarnais, dėl savo neišmanymo jie laiko save dievo tarnais, šviesos kariais ir t.t.

Egregoro jėga visada didesnė už asmeninę jėgą. Todėl žmogus turi turėti labai stiprią asmeninę laisvę ir valią, kad suvoktų, kas jį veikia ir kodėl. Štai dėl ko žmonės puola stačia galva iš vienos religijos į kitą ir nesupranta, kodėl pastoviai juos lydi nusivylimai.

Jeigu žmogus priklauso kokiai nors egregorinei dvasingumo sektai, dažniausiai turi didelių psichinių problemų, nes kai žmogaus dvasia jaučia melą ir siekia išėjimo, tada kertasi jo asmenybės su egregoro tikslais, o būdamas silpnas, be artimųjų pagalbos, žmogus nukenčia psichiškai.

Bandydami patys pabėgti nuo egregorinės religijos, sektos, bendruomenės žmonės dažniausiai yra atakuojami ne kokių tai konkrečių žmonių, o būtent egregoro, kuris saugo savęs maitinimo baterijas – žmones, suteikdamas jiems nelaimių, problemų, kai jie bando bėgti. Žmogus, norėdamas pasidomėti kitokio pobūdžio informacija, gali būti egregoro blokuojamas psichikos sutrikimais.
Tada žmonės “supranta”, kad juos “baudžia ” dievas ir nuolankiai grįžta.

Egregorinė asmenybė yra lyg diskelis, kuris kartoja vieną ir tą pačią dainą, mantrą, maldą, istoriją, sakinį, tik egregorinę literatūrą, kurios išleidžiama milijardais tomų.
Jeigu žmogus išvysto jautrumą, tai egregoras jam duoda matyti tik savo dvasinius personažus ir savo “stebuklus”…

Egregoras gali pasigriebti žmogų, kaip okeanas žveją, ir nešti jį neaišku kur.

Bendraujant su žmonėmis, reikia pastebėti, kas juose kalba: jų laisva valia ar biblijos, rytų, ir kitas egregoras.

Tai labai svarbu tau pačiam. Pamatęs kituose laisvę ir priklausomybę – pamatysi ir savyje savo valią ir kitų valią….
Gal tau atrodo, kad taip mąstai tu, tačiau ieškok priežasčių, kodėl tu taip mąstai? Gal tai citata, kuriai tu leidi kalbėti už tave?

Yra žmonių, kuriuose kalba įprotis, taip taip, įprotis kalbėti tą patį, nors tai nieko nekeičia. Nebūtina visas žmonių kalbas, kurias tenka klausytis, girdėti. Klausantis jų kalbų, jeigu tai brangūs žmonės, ar šiaip jūs myli žmones, siųsk jiems meilę, jeigu moki ją jausti, ramybę, jeigu pažįsti jos skonį, ir džiaugsmą, jeigu jauti jo pulsavimą, ir nieko neatsakyk, šypsokis. Turėsi gerų rezultatų.

Žodį egregoras galima pakeisti žodžių įtaka, įtakos galia. Tuomet galbūt bus daug paprasčiau suprasti šį reiškinį.

 

Laisvės Erdvė


Patiko? Pasidalinkite!