Patiko? Pasidalinkite!

Dabar visokiausi rėksniai pradėjo ne savo balsu klykti, kad dabar gyvename geriausiai iš visų istorinių laikų. Ir klykia tie, kurie nenori parodyti savo įvairiais keliais prisiplėšto turto. Jie tiesiog parazituoja kitų sąskaita. Tarp turtingųjų tik vienas kitas pajamas gauna, lygtinai pasakius, sąžiningai, tai yra nenusikalsta įstatymams. Tarp visų kitų sąlyginai „sąžiningų“ verslininkų klesti įstatymų leidėjų papirkinėjimas, pajamų slėpimas, išmokant atlyginimus vokeliuose ir taip pasisavinant pajamų mokesčius, iš kurių  pensininkams, neįgaliesiems ir kitiems varguoliams mokamos pašalpos ar pensijos.

Dabar apie „tezę kvailiams“, jog dabar gyvename kaip niekada geriausiai. Taip, tai taip, tačiau niekas nesusimąsto, kodėl būtent taip yra, ir aklai tiki, jog turtus mums savo vargu sunešė visokiausi iki ausų apsikakavę „kregždininkai“, „leberastai“ ar „dermokroatai“ (nuo angl. CROATE). Sakykite, ar kada esate matę, kaip savo prisiplėštus turtus dalintų sukčiai, vagys ir kitokio plauko banditai? Mano paminėtų partijų narių didžiuma ir yra tokių samplaikų mišinys. Tikiuosi negalvojate, jog tai jų dėka mes dabar gyvename geriausiai?

Tai kas gi tas pagrindinis „atlapaširdis“, pastoviai gerinantis mūsų gyvenimo sąlygas? Čia atsakymas labai paprastas: EVOLIUCIJA ir PROGRESAS. Jų niekaip nesustabdysi, nes žmoguje įmontuotas noras kuo daugiau žinoti. Jie ir gilina mūsų žinias bei socialinį lygį. Štai kur pakastas šuo. Jei mes atsikratytume tų „išpampusių pirdžių“, gyventume daugel sykių geriau. Dabar gi jie pasiruošę mus palyginti su pitekantropais, kad tik parodytų, kaip šitie „vargšai pilnomis kišenėmis“ rūpinasi mūsų gerbūviu.

Bet aš tikiu, jog ateis laikas, kai visų buvusių plėšikų kad ir vaikaičiai (kartu su visu šeimos medžiu) savo galvomis ar laisve atsakys už jų pirmtakų padarytus nusikaltimus ir neteisėtą prisiplėšimą. Taip mūsų istorijoje jau buvo ne kartą ar du, ir tai vadinama vienu žodžiu – REVOLIUCIJA, kuomet žmonės iš nuoskaudos virsta žvėrimis. Nenorėčiau, kad tai pasikartotų, bet juk yra to siekiančių. Kad ir prieš savo norą bei dėl smegenų stygiaus. Išties keista, kad mus valdo kvailių šutvė.

Voldemaras Zacharka


Patiko? Pasidalinkite!