Patiko? Pasidalinkite!

„Eurostat“ padarė tokias išvadas remdamasi socialinės ir ekonominės padėties ES šalyse analize. Ypač pažeidžiami yra Bulgarijos, Rumunijos ir Graikijos gyventojai

Kapitalizmas yra žalingas tuo, kad jis žmoniją paverčia turčiais arba ubagais. Viskas yra labai paprasta, nes norint susikrauti turtus, tu privalai išnaudoti žmonės, kurie juos uždirba, o nuo uždirbto pelno gauna – vos kelis procentus. Todėl Europoje ir Lietuvoje kas metai daugėja turčių ir ubagų.

Kaip praneša „Euronews“, statistikos tarnyba skaičiavimais, kas penktas europietis gali atsidurti ant skurdo ir socialinės izoliacijos ribos. Perskaičiavimu tai apie 109 milijonus žmonių. Ir didžiausia rizika moterims.

Žinoma, duomenys yra vidutiniai, ir kiekvienoje Europos Sąjungos šalyje padėtis yra skirtinga. Tačiau yra šalių, kuriose rizika yra didžiausia. Taigi septyniose ES šalyse skurdas jau grasina kas ketvirtam gyventojui. Sąrašo lyderiai yra Bulgarija, Rumunija ir Graikija. Po jų eina Latvija, Lietuva, Italija ir Ispanija.

O kas paneigs, kad senbuvės Europos šalys neišnaudoja „naujokių“, kaip pigios darbo jėgos?

„Eurostat“ taip pat atkreipia dėmesį į tuos, kurie jau yra sunkioje padėtyje. Šiandien tai yra kas 17-tas europietis. Šie žmonės arba iš viso negali apmokėti sąskaitų, arba vėluoja su apmokėjimu.

Ekonomistų teigimu, dėl sulėtėjusio pasaulio ekonomikos augimo ir įtampos prekyboje dėl prieštaravimų tarp JAV ir Kinijos besivystančioms šalims bus daug sunkiau ištraukti savo piliečius iš skurdo ir užtikrinti jiems tinkamą socialinės apsaugos lygį.

Ir visa tai yra saldus melas

Kalta ne Kinija ir ne JAV, o kaltę reikia versti pasaulio mafijai, kuri susideda vos iš kelių asmenų ir valdo visą planetos ekonomiką.

Kapitalizmas turi būti panaikintas ir jį privaloma keisti socializmu, kitos išeities tiesiog nėra, nes planetą valdantys turčiai yra psichiškai nesveiki žmonės.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!