Patiko? Pasidalinkite!

Didžiausia galima bausmė, kuri gresia buvusiam JAV prezidentui Donaldui Trampui dėl visų kaltinimų, yra 136 metai kalėjimo, rodo „ Fox News“ skaičiavimai .

Už kaltinimus numatyta maksimali 136 metų laisvės atėmimo bausmė, tačiau tikroji bausmė greičiausiai bus daug švelnesnė nei tuo atveju, jei politikas būtų nuteistas dėl bet kurio ar visų kaltinimų.

Antradienį Manheteno baudžiamajame teisme Trampas buvo apkaltintas 34 kaltinimais verslo įrašų klastojimu, susijusiu su mokėjimais dviem moterims, įskaitant pornografijos aktorei Stormy Daniels, už nutylėjimą apie tariamus jų ryšius. Eksprezidentas savo kaltės nepripažino, tuomet D.Trampas buvo paleistas iš teismo. Politiko advokatas Joe Tacopina mano, kad jo klientui pateikti kaltinimai neturi faktų.

Pasak Manheteno advokato Alvino Braggo, buvęs prezidentas ir jo bendrininkai 2015 metais susitarė sukurti neigiamos informacijos slopinimo schemą, kad laimėtų 2016 metų prezidento rinkimus.

D.Trampas taip pat buvo kaltinamas dėl „grasinančių elektroninių laiškų, kalbų“ ir socialinių tinklų įrašų, skirtų Niujorko teismams ir prokurorams.


Patiko? Pasidalinkite!