Patiko? Pasidalinkite!

Neliečiamųjų kastos atstovui, Užsienio reikalų ministro pareigas einančiam Gabrieliui Landsbergiui šeštadienį kelių policija surašė kelių eismo taisyklių administracinių teisės pažeidimų protokolą dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo.

Pareigūnai konservatorių lyderį sustabdė už tai, kad jis vairavo automobilį naudodamasis telefonu be laisvų rankų įrangos. Užsienio reikalų ministro vairuojamas automobilis „Audi S1“ šeštadienį buvo sustabdytas sostinės Kauno gatvėje, maždaug 16 val. 30 min. Ministro atstovė spaudai Vytautė Šmaižytė sekmadienį patvirtino, kad G. Landsbergiui buvo surašytas protokolas ir skirta bauda.

„Sustojęs prie raudono šviesoforo signalo G. Landsbergis žvilgtelėjo į telefoną, į kurį tuo metu atėjo SMS žinutė. Šį judesį ir fiksavo gretimoje juostoje sustoje policijos pareigūnai. Gabrielius Landsbergis iš karto pripažino, kad pažeidė Kelių eismo taisykles ir dėl to apgailestavo. Jam skirta 15 eurų bauda.“

Gabrielius Landsbergis sekmadienį buvo išrinktas TS-LKD partijos pirmininku, partijos taryba patvirtino Gabrielių Landsbergį partijos pirmininku dar vienai ketverių metų kadencijai.

BV inf.


Patiko? Pasidalinkite!