Patiko? Pasidalinkite!

Yra toks save prisistatantis „informacine kekše” Jonas Banys, kuris pensininkus išvadina nupezusiais pensininkais ir praeities atgyvenomis.

Kodėl Jie nekenčia pensininkų, nes jų dėka šiandien politinėje arenoje dar egzistuoja Landsbergistų partija ir pati Ingrida Šimonytė.

Ar mūsų pensininkai nusipelnė to, kad šiandien juos vadintų nupezusiais, praeities atgyvenomis, ar jie tikrai nusipelnė, kad jiems atimtų pensijas, vardan to, kad pasipelnytų skandinavų bankai?

Amoralių ir bepročių kartą, būtent landsbertgistinė gauja ir suformavo, žmones suskirstę į jiems prijaučiančius ir į priešus. Tie kurie pritaria jų galimai liguistai ir iškrypeliškai ideologijai, tie patampa savais, o tie kurie turi dar sąžinės, moralės ir vertybių yra menkinami ir visais būdais įžeidinėjami.

Ką gi šis proto bokštas siūlo

Jei tau yra ne mažiau nei 18 ir ne daugiau kaip 25 metai, šitas postas yra skirtas tau. Jis yra apie tai, ką reikia padaryti dabar, kad neleistum nupezusiems pensininkams ir įvairiausioms praeities atgyvenoms sugriauti tavo ateities.

Politika yra šlykštus ir nuobodus dalykas, ir yra visiškai logiška, kad ji tau atrodo neįdomi. Bet rinkimai nėra politika. Rinkimai yra įvykis, kuris nulems, kaip tu gyvensi ateinančius penkis, o gal ir dešimt metų. Rinkimai nulemia, kad aštuoniolikmečius valdžia verčia laikyti rankose ginklą, bet neleidžia išgerti alaus. Rinkimai nulemia, kad su kyšiu pagautas politikas sumoka nedidelę baudą, o už suktinės rūkymą žmonės nuteisiami keliems metams laisvės atėmimo. Rinkimai nulemia, ar tu pagaliau galėsi mokytis normaliame šiuolaikiškame universitete, ar purviname sovietiniame šiukšlyne. Rinkimai nulemia, ar tu galėsi gyventi taip, kaip nori, ar taip, kaip nuspręs kažkieno kito išrinkta valdžia. Rinkimai nėra nuobodu – rinkimai yra tavo gyvenimas.

Ir turiu tau esminį klausimą – ar tu iš tiesų nori, kad kažkas kitas nuspręstų, kaip tu privalai gyventi? Nes iki šiol būdavo būtent taip – viską spręsdavo nusenę pensininkai, o tau tekdavo gyventi su jų sprendimais. Pensininkai visada balsuoja už praeitį – ateitis jiems neįdomi, jiems svarbu sočiai gyventi šiandien. Ir jie balsuoja labai aktyviai – beveik visi sprendimai, su kuriais tu dabar esi privestas gyventi, yra nulemti jau nueinančios kartos ir jai priklausančių politikų. Jiems nesvarbi ateitis, jie nemato ir nenori matyti Lietuvos pasauliniame kontekste, jiems nesvarbi laisvė gyventi savo galva, jiems nesvarbi laisvė keliauti, nesvarbi laisvė kurti, nesvarbi laisvė klysti ir mokytis iš savo klaidų. Jie, kaip kokia pikta kiemo bobutė, nori, kad visi – o ypač tu – gyventų pagal jų nustatytas senovines taisykles, jie nori su žvake stovėti prie tavo lovos, aiškinti tau kaip gyventi, kaip dirbti, kaip mylėti, reguliuoti, su kuo tu gali kurti šeimą, o su kuo – ne. Jie nori tau aiškinti, ką tu gali valgyti, kiek tu gali gerti, kur tu gali keliauti, kaip privalai kalbėti, kaip esi įpareigotas galvoti ir kokiomis pozomis mylėtis.

Ir jie vėl reguliuos tavo gyvenimą, jeigu šį savaitgalį tu neateisi į rinkimus. Kur tau reikia ateiti? Pasitikrink čia: https://www.rinkejopuslapis.lt/

Todėl ateik, pasiimk visus savo draugus, visus savo draugų draugus ir šiaip klasiokus. Pagaliau vieną kartą patys nuspręskite, kaip gyvensite kelis artimiausius metus.
Kai ateisi balsuoti, pagyvenęs žmogus iš rinkimų komisijos bandys tau įpiršti net tris balsavimo biuletenius. Neimk visų trijų ir nepasirašinėk už visus tris. Iškart pasakyk, kad balsuosi tik Prezidento rinkimuose ir pasirašysi tik už Prezidento rinkimų biuletenį. Paimk tik vieną – Prezidento rinkimų biuletenį. Visa kita iš tiesų yra šlykšti ir purvina politika – joje iš tiesų neapsimoka dalyvauti.

Už ką balsuoti Prezidento rinkimuose? Tai paprasta – už Ingridą Šimonytę. Kodėl? Todėl, kad ji – vienintelė iš visų kandidatų yra tikras žmogus, o ne pajacas. Todėl, kad ji vienintelė iš visų kandidatų yra sveiko proto, neieško žodžio kišenėje, atsako už savo bazarą, ir yra vienintelė, turinti sąžinės, tiek, kiek priklauso turėti normaliam žmogui. O be to, jos mėgstamiausia grupė yra Metallica. Beat that!

Ingrida yra mūsų vienintelis šansas neleisti visokiems karbauskiams, širinskienėms, verygoms ir skverneliams užgrobti visos valdžios valstybėje. O jie iš tiesų yra tie, kurie labiausiai nori reguliuoti tavo gyvenimą. Taip, čia būtent tie, kurie mokyklose daugmaž normalų maistą pakeitė šlykščia buiza, kurie aštuoniolikmečiams uždraudė gerti alų ir nusprendė rūkančius žolę sodinti į kalėjimą. Ingrida yra vienintelė iš kandidatų, kuri gali užtikrinti, kad jie negalės nebaudžiami siautėti ir griauti tavo gyvenimo.

Ateik į rinkimus, balsuok už savo Prezidentę, neleisk pensininkams nuspręsti, kokia bus tavo ateitis!

Ir jokia čia ne politinė reklama, čia mano pilietinė pozicija. F…ck Karbauskio kišeninę VRK!

Ar žmonės yra, tik tie kurie klausosi Metalikos, megsta alų, pornografiją, negerbia savo kalbos, yra JAV šiknalaižiai ir isteriškai nekenčia Rusijos? Man atrodo, kad šie galimai potencialūs ligoniai yra labai žemo suvokimo ir tuštybių mėgėjai, kuriems vertybės greičiausiai yra per sunki našta.

Tai tiek šiam kartui pletkų iš beprotnamio.

Linas Naujelis


Patiko? Pasidalinkite!