Patiko? Pasidalinkite!

Prie Vilniaus Baltojo tilto šeštadienį vyko sporto šventės „Olimpinė diena 2021“ finalinis renginys. Gitanas Nausėda davė oficialų jo startą bei tradiciškai atliko aukuro įžiebimo ceremoniją. Olimpinė ugnis buvo įžiebta prie Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) pastato.

„Olimpinę ugnį įžiebiau pirmą kartą. Tai – ypatingas jausmas, nes supranti, kad tai yra kažko labai svarbaus pradžia, o tu savo nedidele dalimi prie to prisidėjai“, – sakė Gitanas Nausėda.

Su ugnimi viskas gerai, bet bokso srityje Nausėda pasirodė labai prastai

Pasibaigus atidarymo ceremonijai į Olimpinės dienos renginį susirinkę dalyviai stebėjo kovotojo prieš Baltarusiją ir Rusiją Gitano Nausėdos bokso sugebėjimus.

Socialiniuose tinkluose pasklidus vaizdo įrašui, pasipylė pašiepiantys komentarai. Kai kurie teigia, kad Gitano bokso sugebėjimai parodė, kad jis, kaip vyras, yra labai silpnas. Kiti rašo “apgailėtina matyti” tokį “stiprų” ir “vikrų” prezidentą.

Boksas – kovinio sporto šaka, kurioje du vienodos svorio kategorijos asmenys kovoja tik kumščiais. Vargu, ar Gitanas naudodamas šią kovos rūšį sugebėtų apsiginti bent jau save?

Pats Gitanas Nausėda teigia, kad “kiekvieną savaitgalį stengiasi išnaudoti dviračiui, futbolui, ar krepšiniui“.

Kviečiame jus įvertinti Gitano Nausėdos kovos sugebėjimus:

Egidijus Paulauskas

 

 


Patiko? Pasidalinkite!