Patiko? Pasidalinkite!

Paskutinieji Gitano Nausėdos veiksmai atrodo kaip aktyvių Lietuvos žmonių palaikymas, o konkrečiau – “Šeimų maršo” rengėjų ir jo palaikytojų.

Gegužės 15-ąją dieną Gitanas Nausėda įrašė kažkokią kalbą, kuri nebuvo labai aiški, bet joje buvo kalbama apie šeimas ir konstituciją. Po to Gitanas Nausėda (teisingiau, ne Gitanas, o jo patarėjas) mestelėjo keletą palaikymo žodelių “Šeimų maršo” tęsiniui, kuris vyko birželio 15-ąją prie Seimo. Organizatoriai buvo nuvykę į prezidentūrą, kur juos pasitiko Nausėdos patarėjas:

„Pirmiausia norisi jums padėkoti už aktyvumą, jūs parodėte, jog lietuviai yra aktyvi tauta, parodėte, jog savo nuomonę ir įsitikinimus galite ginti rodydami tai, girdėdami tą poziciją iš valdžios, kuriai nepritariate. Jūs netylite, jūs kalbate ir sakote“, – išsakė Povilas Mačiulis.

Algis Ramanauskas/Rasa Juknevičienė/Andrius Kubilius

Į tokius prezidentūros pareiškimus sureagavo landsbergistų šaikos atstovas A. Kubilius ir pagrasino Nausėdai, kad jo laukia “Pakso likimas”.

Ką reiškia tokie Gitano Nausėdos veiksmai?

Praktiškai nieko. Nausėda bando parodyti jį į kampą spaudžiantiems landsbergistams, kad jeigu tie bandys jį spausti, jis tiesiog daugiau dėmesio skirs tautai, o būtent, tiems aktyviesiems, kurie nepatenkinti Lietuvoje vykdoma landsbergistų politika ir diktatūra.

Atvirai sakant, tai tėra pigus politinis triukas. Gitanas Nausėda yra toks pats globalistų vykdomos politikos šalininkas kaip ir kiti, ir iš jo neverta tikėtis visiškai savarankiškų, Lietuvai naudingų sprendimų. Jis iki šiol “čiulba” tas pačias giesmeles apie NATO naudą, puolančią Rusiją ir agresyvėjančią Baltarusiją su diktatoriumi Lukašenka.

Visuomenininkams reiktų išlikti budriems ir nepakliūti į Nausėdos pinkles. Kai Nausėda pradės kalbėti apie tai, kad kaimynai turi susitaikyti ir draugauti, tada bus galima jam iš tikrųjų padėti ir stoti už jį “mūru”, ginant nuo globalistų ir jų vasalų landsbergistų klano.

Egidijus Paulauskas


Patiko? Pasidalinkite!